تشخیص کرونا در امارات تنها در چند ثانیه

امارات می تواند تنها در چند ثانیه موارد مشکوک به ویروس کرونا را شناسایی کند.

امارات نخستین کشور عربی بود که ویروس کرونا در آن تشخیص داده شد.

این کشور متمول عربی گام های بزرگی را در راستای مبارزه با ویروس کویید ۱۹ برداشته است.

در همین راستا، وزارت بهداشت امارات اعلام کرد که با استفاده از تکنولوژی DPI که بر پایه بکارگیری اشعه لیرز است، می تواند ابتلای به ویروس کرونا را تنها در چند ثانیه تشخیص دهند.

این دستگاه که در امارات ساخته شده است نمونه خون گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا را بررسی کرده و با تحلیل شکل سلول ها می تواند التهاب در ریه را که در نتیجه ویروس کوید ۱۹ به وجود آمده تشخیص دهد.

فعالان مذهبی می گویند، می توان برای باز نمودن مرزهای بین کشورها با رعایت پروتکل ها، خصوصا با توجه به نزدیکی ماه محرم و صفر و عزای حسینی؛ مرز بین ایران و عراق از این فناوری استفاده نمود.

۷ اثر تکان دهنده بعد از خوردن گوجه فرنگی

گوجه فرنگی مزایای سلامتی زیادی از جمله بهبود سلامت قلب، جوان سازی پوست و تقویت متابولیسم بدن را داراست. با این حال، اگر به مقدار زیاد خورده شود، باعث عوارض جانبی خاصی برای بدن می شود.

چگونه قند خون را کنترل کنیم؟

پیش از هر وعده غذایی یک یا دو قاشق غذاخوری سرکه سیب بنوشید. استفاده از زردچوبه هم می‌تواند به بهبود سطوح کلسترول، تری گلیسیرید و کاهش خطر رویدادهای قلبی عروقی کمک کند.

تأثیرات شگرف روزه بر درمان چربى خون

مطالعات محققان نشان می دهد، روزه تاثیر شگرفی بر جسم و روح انسان دارد و نه تنها به تقویت جسم می پردازد بلکه در درمان بسیاری از بیماری ها نیز مفید است