چراغانی خیابان های مجاور دو آستان مقدس حسینی و عباسی

 

 واحد برقکاری در بخش بین الحرمین شریفین، خیابان صاحب الزمان عجل الله در مجاورت حرم مطهر امام حسین و حضرت عباس علیهما السلام را به صورت زیبایی نورآرایی کرده است.

خیابان صاحب الزمان عجل تعالی فرجه الشریف از خیابان های منتهی به حرم مطهر امام حسین علیه السّلام و حرم برادر بزرگوار ایشان حضرت ابوالفضل عباس علیه السّلام است. 

این خیابان از خیابان های تجاری قدیمی و محل عبور و مرور بیشتر زائران از داخل و خارج عراق برای خرید سوغات به حساب می آید و دو خیابان مهم را به هم متصل می کند.

اهميت این خیابان، واحد برقکاری در بخش بین الحرمین شریفین، وابسته به آستان های مقدس حسینی و عباسی را یر آن داشت تا با نورپردازی های نوین و هنری گامی در زیباسازی این منطقه بردارند.

 در این خصوص مهندس ثائر عذار هاشم، ناظر این طرح گفت: واحد برق وابسته به بخش بین الحرمین طرح نورپردازی خیابان صاحب الزمان عجل تعالی فرجه الشریف را با موفقیت بسیار به اتمام رساند.

وی ادامه داد: در این طرح، از چراغ های زیبا با رنگهای هماهنگ و مقرون به صرفه استفاده شده است و ستون های روشنایی نیز در این خیابان در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است، واحد برق بخش بین الحرمین اقدامات متعددی را از جمله برق کشی ها و نورپردازی و تمامی اقدامات برقی محوطه بین الحرمین و مناطق مجاور آن و همچنین اقدامات تعمیر و نگهداری را بر عهده دارد.

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input