گوشه ای از فعالیت های مرکز حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در سوئیس

به گزارش شیعه ویوز، مرکز حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در کشور سوئیس از مراکز وابسته به مرکز جهانی آیت الله العظمی شیرازی است.

 این مرکز با سرپرستی حجت الاسلام شیخ صالح سیبویه، از نمایندگان مرجعیت شیعه و مشارکت جمعی از شیعیان کشور افغانستان اداره می شود.

این مرکز شیعی از معدود مراکز اسلامی است که با توجه به نیاز شدید فرهنگی و دینی جامعه مسلمانان با محوریت معارف دینی مکتب اهل بیت علیهم السلام به فعالیت در کشور سوئیس می پردازد. 

مرکز حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها علاوه بر اجرای برنامه های مختلف در مناسبت های مذهبی، برگزاری مراسم هفتگی برای مسلمانان را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

برگزاری جلسه قرائت دعای کمیل در شب های جمعه، کلاس های آموزش قرآن و عقاید به زبان فارسی در روزهای جمعه و یکشنبه برای سنین 6 تا 15 سال و برگزاری جلسه بنیاد بانوان مرکز که در آن به آموزش های دینی، تربیتی و مهارتی پرداخته می شود از جمله برنامه های ثابت این مجموعه است.

لازم به ذکر است که بنیاد بانوان مرکز حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به تازگی فعالیت دفاع از حقوق بانوان مسلمان را در شهر زوریخ آغاز کرده و به حقوق قانونی آن ها رسیدگی می کند.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input