جهان

تشرف جوان آمریکایی به مذهب شیعه، در مرکز امام علی علیه السلام واشنگتن

 این جوان آمریکایی پس مراجعه به مرکز امام علی علیه السلام، طی جلساتی با مطرح کردن سؤالاتی در مورد دین مبین اسلام و همچنین پس از دریافت اطلاعات کتبی در مورد ماهیت اسلام علوی، به دین مبین اسلام و مذهب حقه تشیع گروید.

 

به گزارش شیعه ویوز ، بنا بر اخبار رسیده از آمریکا، در دهه مبارکه مهدویت،  یک جوان 35 ساله آمریکایی به نام “جیمز کاکس” پس از آشنایی با عده ای از جوانان شیعه لبنانی، برای درک بیشتر دین مبین اسلام به مرکز امام علی علیه السلام واقع در واشنگتن مراجعه نمود.

“حجت الاسلام مصطفی آخوند” از مسئولان این مرکز اسلامی در گفت و گو با خبرنگار “شیعه وِیوز” گفت:

«این جوان آمریکایی پس مراجعه به مرکز امام علی علیه السلام، طی جلساتی با مطرح کردن سؤالاتی در مورد دین مبین اسلام و همچنین پس از دریافت اطلاعات کتبی در مورد ماهیت اسلام علوی، به دین مبین اسلام و مذهب حقه تشیع گروید».

 گفتنی است مرکز اسلامی امام علی علیه السلام، از مراکز اسلامی تحت اشراف حضرت آیت الله العظمی شیرازی می باشد که 10 سال پیش در شهر واشنگتن آمریکا تأسیس شده است و تاکنون به همت مسئولان این مرکز، شمار زیادی از پیروان دیگر ادیان الهی به مذهب حقه تشیع نایل آمده اند.

از دیگر فعالیت های این مرکز اسلامی می توان به برگزاری مجالس مذهبی و مشاوره ای در ایام مختلف سال برای مسلمانان آمریکا اشاره کرد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا