Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
جهان

اطعام نیازمندان در ایام رمضان و بحران کرونا در کالیفرنیا

 ویروس کرونا در سرتاسر جهان شیوع پیدا کرده و این مسئله سبب تعطیلی بسیاری از مساجد مسلمانان به ویژه در کشورهای اروپایی و آمریکایی شده است.

 ویروس کرونا در سرتاسر جهان شیوع پیدا کرده و این مسئله سبب تعطیلی بسیاری از مساجد مسلمانان به ویژه در کشورهای اروپایی و آمریکایی شده است.

در نتیجه در ایام ماه مبارک رمضان، مسلمانان شیوه‌های متفاوت دیگری را برای فعالیت در پیش گرفته اند که پروژه های خیریه و اطعام نیازمندان یکی از این فعالیت ها محسوب می شود.

در پاسخ به بحران کنونی، شبکه ای از غذاخوری ها در سطح منطقه اناهایم در ایالت کالیفرنیای آمریکا تبدیل به بانک غذایی شده و چند مرکز جدید نیز ماموریت غذارسانی به کسانی را در پیش گرفته اند که به دلیل شرایط کنونی قادر به تامین مواد غذایی برای خانواده هایشان نیستند.

مسلمانان با راه اندازی سازمانی خیریه موسوم به «آپ لیفت» قصد دارند به مسلمانان برای رسیدن به خودکفایی کمک رسانی کنند.

این سازمان در ساعات ۱۰ تا ۱۲ شب در مسجد الانصار در اناهایم، از افراد نیازمند برای دریافت کمک ها دعوت کرده است.

احمد المختار، مدیر عملیات خیریه آپ لیفت گفت: خیریه خدمات رسانی را با ۸۰ خانواده آغاز کرده و هم اکنون پس از گذشت ۳ سال، آن ها نزدیک به 300 خانواده را غذا می د هند.

این خیریه یک غذارسانی دیگر نیز در ۱۶ می خواهد داشت.

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا