Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
جهان

دختربچه ۱۰ ساله مسلمان در ماساچوست پیام های تهدید آمیز دریافت کرد

یک دختربچه 10 ساله مسلمان در مدرسه ای در شهر فارمینگهام در ایالت ماساچوست آمریکا پیام های تهدید آمیزی دریافت کرده که در آن او را «تروریست» خطاب کرده اند.

 

یک دختربچه 10 ساله مسلمان در مدرسه ای در شهر فارمینگهام در ایالت ماساچوست آمریکا پیام های تهدید آمیزی دریافت کرده که در آن او را «تروریست» خطاب کرده اند.

این دختربچه 10 ساله کلاس پنجمی که به مدرسه ابتدایی همینوی می رود تاکنون دو پیام تهدیدآمیز دریافت کرده که به دلیل وخامت اوضاع توجه پلیس را جلب کرده.

وی که صبح هنگام به کلاس درس می رفته پیامی دریافت کرد که او را تروریست خطاب کرده بودند و دومین پیام تهدیدآمیز صبح روز سه شنبه فرستاده شد که در آن نوشته شده بود: «تو را خواهم کشت!»

جمال صدیقی عموی او در این باره گفته است: او به وضوح ناراحت بود و گریه می کرد. این چیزی نیست که اسلام می آموزد و مسلمانان این گونه نیستند.

به گفته صدیقی، مدیر مدرسه به کلاس های درس رفته و از دانش آموزان خواسته بود هر کسی که برای وی این پیام را فرستاده خودش را معرفی کرده و از دختربچه مسلمان عذرخواهی کند. به علاوه ایمیلی به والدین برای محکومیت این حادثه فرستاده شده است.

صدیقی افزود: نفرت یک چیز ژنتیکی نیست. بلکه آن را از والدین یا اطرافیان شان دریافت کرده اند. 

پس از فرستاده شدن پیام دوم مدیر مدرسه به سرعت پلیس را در جریان گذاشته است، با این حال والدین دختر حاضر نشدند کودکشان را از مدرسه محروم کنند.

صدیقی گفت: اگر او را از مدرسه دربیاوریم نشان می دهد که ما نمی توانیم در مقابل چنین شرایطی بایستیم.

بسیاری از والدین این حادثه را محکوم کرده و ابراز انزجار کرده اند. یکی از والدین در این باره گفت: بی نهایت ناراحت کننده است و باور نمی کنم که اصلا چنین اتفاقی افتاده باشد.

تاکنون مسئولین مدرسه و مقامات پلیس نتوانسته اند نویسنده نامه های تهدید آمیز را شناسایی کنند.

 

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا