مرجعیت شیعه

پویش مردمی اهدای خون با حضور وکلای مرجعیت شیعه در القطیف

پویش مردمی اهدای خون، امام الحیاة، با حضور وکلای مرجعیت شیعه و صدها تن از مومنین در منطقه شیعه نشین القطیف عربستان برگزار شد. 

 

پویش مردمی اهدای خون، امام الحیاة، با حضور وکلای مرجعیت شیعه و صدها تن از مومنین در منطقه شیعه نشین القطیف عربستان برگزار شد. 

پویش مردمی الحیاة که در سالروز ولادت امام حسین علیه السلام برگزار شده تا چند روز ادامه داشت، با استقبال چشمگیر شیعیان این منطقه روبرو شد. 

در این پویش که با مشارکت داوطلبان مردمی و با همکاری بانک خون در منطقه القطیف عربستان همراه بود، خون های جمع آوری شده از صدها تن از داوطلبان از سنین مختلف، پس از گذراندن مراحل بهداشتی به مراکز درمانی مختلف تحویل گردید. 

همچنین در بین اهدا کنندگان جمعی از وکلای مرجعیت شیعه در منطقه الشرقیه عربستان از جمله حجج الاسلام و المسلمین سید طاهر الشمیمی، شیخ حمید عباس و شیخ صالح المنیان، حضوری فعال داشتند .

این پویش مردمی در سالن جمعیت خیریه الاوجام برگزار شد که در آن نه تنها شیعیان بومی بلکه اهداکنندگانی از کشورهای بحرین، پاکستان، هند و آمریکا در آن حضور یافتند.

لازم به ذکر است شیعیان با اهدای خون خود در ایام میلاد حضرت سید الشهدا علیه السلام در نقاط جهان به بیماران نیازمند کمک نموده و در روز عاشورا با ریختن خون خود در عزای امام حسین علیه السلام به اقامه شعائر الله می پردازند.

 

 

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا