Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
جهان اسلام

برگزاری اولین مسابقه ورزشی بین المللی در عراق پس از سرنگونی صدام

برای اولین بار پس از سرنگونی صدام در عراق، یک مسابقه بین المللی ورزشی برگزار شد.

 

برای اولین بار پس از سرنگونی صدام در عراق، یک مسابقه بین المللی ورزشی برگزار شد.

مسابقه جهانی دو استقامت در شهر «بغداد» پایتخت کشور عراق، در امنیت و آرامش کامل با مشارکت ورزشکاران 24 کشور خارجی برگزار شد.

«عبدالحسین عبطان» وزیر جوانان و ورزش عراق، از این مسابقه با این حجم گسترده به عنوان «یک پیروزی برای ورزش عراق و یک رویداد بزرگ و مهم در وقت مناسب» یاد کرد.

عبطان تاکید کرد: این رویداد ثابت کرد که «بغداد» از امنیت و صلح و آرامش برخوردار است و به طور رسمی و با اقتدار، می تواند میزبان مسابقات بین المللی باشد.

«زوکانارا جاکمبیونا» رئیس هیات جمهوری مغولستان نیز، گفت: بغداد برخلاف آنچه که برخی تصور می کنند، از امنیت برخوردار است و این مسابقه همه کشورهای خارجی شرکت کننده را تشویق کرد تا بی هیچ شک و تردیدی در سایر مسابقات آینده در «بغداد» و به طور کلی عراق شرکت کنند.

«علی حسین» رئیس فدراسیون بازی های غرب آسیا و کارشناس بین المللی نیز از این رویداد ورزشی استقبال نمود و از حسن پذیرایی و سازماندهی مقامات ذیربط در کشور عراق تشکر و قدردانی کرد.

 

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا