Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
جهان اسلام

بازدید از مرکز بیماران اوتیسم توسط مؤسسه چهارده معصوم در شهر ذی قار عراق

نمایندگان مؤسسه چهارده معصوم علیهم السلام از مرکز کودکان مبتلا به بیماری اوتیسم (در خود ماندگی) در شهر ذی قار عراق بازدید کردند.

 

نمایندگان مؤسسه چهارده معصوم علیهم السلام از مرکز کودکان مبتلا به بیماری اوتیسم (در خود ماندگی) در شهر ذی قار عراق بازدید کردند.

بنابر تاكيدات مرجع عالیقدر آیت الله العظمی آيت الله العظمى سيد صادق حسينى شيرازى دام ظله در مورد رسیدگی به امور بیماران و تنگدستان شماری از دانشجویان به نمایندگی از اين مؤسسه وابسته به مرجعیت شيعه از مرکز کودکان مبتلا به بیماری اوتیسم در شهر ذی قار بازدید کردند.

در جریان این اقدام انسانی ضمن بازدید از کودکان بیمار، به جهت شادمان کردن و ایجاد ارتباط صمیمی با ایشان و خانواده های این کودکان، برخی از ما یحتاج ضروری این مرکز همچون وسایل گرمایشی به این سازمان اهدا شد.

بیماری اوتیسم یا در خود ماندگی، یک اختلال رشدى در روابط اجتماعى است که در سه سال اول زندگی ظاهر می گردد. این بیماری با تأثیر بر روی مغز کودک، رفتارهای اجتماعی و مهارت برقراری ارتباط با سایرین را مختل می کند. 

حجت الاسلام شیخ عبدالرضا معاش مدیر مؤسسه چهارده معصوم علیهم السلام این اقدام جوانان دانشجو  را حرکتی انسانی دانست و بر ضرورت راه اندازی بخشی در این خصوص تأکید کرد.

 

 

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا