جهان اسلام

انفجار6 خودروی بمب‌گذاری شده در بغداد 

برخی از مقامات امنیتی براین باورند که این عملیاتهای تروریستی، حرکتی انتقام جویانه از سوی بقایای گروهک تروریستی داعش می باشد که موفق شده اند از چنگال ارتش عراق بگریزند.

 

shiawaves2099.jpg - 158.99 kb

به گزارش شیعه ویوز ، شش خودروی بمب‌گذاری شده در مناطق مختلف بغداد منفجر شد که بر اساس آمار به دست آمده، 12 نفر به شهادت رسیدند. در این جنایت تروریستی که در مناطق شیعه نشین رخ داد، دست کم 73 شهروند عراقی نیز زخمی شدند که حال برخی از مجروحان وخیم گزارش شده است.

بر اساس این گزارش، یک خودروی بمب‌گذاری شده در نزدیکی بازار شهر بغداد در منطقه «الشعب» در شرق بغداد منفجر شد. خودروی دوم در نزدیکی دانشگاه فنی بغداد و خودروی سوم در منطقه “الکرادة” منفجر شد.

ساعتی بعد نیز صدای انفجار خودروی چهارم در منطقه «زعفرانیة» شنیده شد و درادامه این عملیات تروریستی، دو خودروی بمب گذاری شده دیگر در شهرک شیعه نشین “صدر” و «حیّ العامل» منفجر شد.

هنوز هیچ گروهی مسئولیت این انفجارهای تروریستی را بر عهده نگرفته است، اما برخی از مقامات امنیتی براین باورند که این عملیاتهای تروریستی، حرکتی انتقام جویانه از سوی بقایای گروهک تروریستی داعش می باشد که موفق شده اند از چنگال ارتش عراق بگریزند.

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا