جهان اسلام

عملیات انتحاری مزدوران وهابیت

به گزارش رسیده از خبرگزاری های معتبر ، در نزدیکی مسجد امام حسین علیه السلام واقع در شهر چابهار عملیاتی انتحاری توسط مزدوران وهابیت رخ داد

alt

به گزارش رسیده از خبرگزاری های معتبر ، در نزدیکی مسجد امام حسین علیه السلام واقع در شهر چابهار عملیاتی انتحاری توسط مزدوران وهابیت رخ داد. به عنایت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف ، تروریستی که کمر بند انفجاری به خود بسته بود موفق به رفتن در جمع نمازگزاران نشد ودر فاصله 400متری مسجد امام حسین علیه السلام ، بمب متصل به  خود را منفجر کرد  .در این حادثه تروریستی یک دانش آموز سنی کشته و یک دانشجوی شیعه به شهادت رسیده و تعدای کودک نیز زخمی شده‌اند .

شایان ذکر است  یک گروه تروریستی به نام “حرکت انصار ایران” طی اطلاعیه ای با انتشار تصویر فردی به نام “حمزه سراوانی” وی را عامل انفجار انتحاری روز ـ جمعه 28 مهر ـ در مسجد امام حسین علیه السلام   چابهار معرفی کرده است.گفتنی است این گروه تروریستی یکی از شاخه های جدا شده از گروهک ریگی پس از دستگیری عبدالمالک می باشد.

در این حادثه تروریستی یک دانش آموز سنی کشته و یک دانشجوی شیعه به شهادت رسیده و تعدای کودک نیز زخمی شده‌اند.گروهک ریگی در طول ننگین عمر تروریستی خود تاکنون ده‌ها کودک، زن، دانشجو، کسبه، کارمند و… از اقشار مختلف شیعه را به شهادت رسانده است هم چنین در بین افرادی که طعمه جنایت این گروهک منحرف بودند از جماعت سنی مذهب محسوب می شدند .

این در حالی است که این گروه همواره پس از هر عملیات با صدور بیانیه مدعی شد که برای دفاع از حقوق اهل تسنن و قوم بلوچ دست به کشتار می‌زند. اینگونه قربانیان ، سندی دیگر بر رسوایی گروهای وهابی مدعی اسلام و حمایت از حقوق اهل تسنن در سیستان و بلوچستان می‌باشد که ظاهرا تنها دریافت پول بیشتر از سرویس‌های اظلاعاتی غرب و برخی کشورهای مرتجع عربی منطقه برایشان از همه چیز مهم‌تر است.

 

alt            alt

 

 

 

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا