جهان اسلام

درخواست توقف جنگ در یمن از سوی سازمان مسلمان آزاده

سازمان دفاع از حقوق و آزادی ها (مسلمان آزاده ) طی بیانیه ای از تمام طرف های درگیر در یمن خواست تا با رایزنی و مذاکره به این جنگ خانمان سوز پایان دهند .

 

سازمان جهانی عدم خشونت (مسلمان آزاده ) طی بیانیه ای از تمام طرف های درگیر در یمن خواست تا با رایزنی و مذاکره به این جنگ خانمان سوز پایان دهند .

در بیانیه ی این سازمان که نسخه ای از آن به دست خبرگزاری شیعه ویوز رسیده، است آمده:

ما به اوضاع وخیم حاکم بر یمن واقف هستیم و در این اوضاع تنها مردم مظلوم و بی دفاع یمن هستند که هر روز آماج حملات همه جانبه این جنگ بی رحم قرار می گیرند.

مسلمان آزاده افزود: ادامه این جنگ از سوی طرف های درگیر و مخالف در یمن فقط و فقط برای این ملت مظلوم، مشکلات بیشتری بوجود آورده و بازار برخی افراد سودجو و طرف های سیاسی را رونق می بخشد. 

در ادامه این بیانیه آمده است: متاسفانه آتش این جنگ به حدی شعله ور شده است که غیر نظامیان بی دفاعی که هیچ دخالتی در آن ندارند در این آتش می سوزند و خارج کردن آنها از این مخمصه ها به هیچ عنوان قابل امکان نمی باشد و ادامه دادن این جنگ خونبار به جز خرابی و مرگ آوری، هیچ سودی برای هیچ طرفی در بر نخواهد داشت.

سازمان جهانی عدم خشونت در ادامه افزود: ما از تمامی دولتهای ائتلاف که به جنگ با مردم یمن مشغول هستند، می خواهیم هر چه سریع تر بمباران های کور خود را پایان دهند و طرف های درگیر نیز برای حل مشکلات خود به مذاکره بپردازند.

سازمان جهانی مسلمان آزاده در پایان بیانیه خود از جامعه جهانی خواست با نفوذ خود، گامی موثر در خاموش کردن این جنگ بی پایان بردارند تا مردم و ملت بی دفاع یمن دوباره شاهد برپایی امنیت و شکوفایی اقتصادی و پیشرفت در همه عرصه ها در آینده ای نزدیک باشند.

 

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا