اخبارجهانجهان اسلامعراق

شرکت مدیر مرکز روابط عمومی دفتر آیت الله العظمی شیرازی در شهر مقدس کاظمین در تجمع اعتراض به اهانت به قرآن کریم

پس از اهانت مکرر به ساحت مقدس قرآن کریم، فراخوانی ازسوی دیوان وقف شیعی عراق و دبیرخانه آستان مقدس امامین کاظمین علیهما السلام برای محکوم کردن این اقدام اعلام شد.

در این چارچوب دبیرخانه عمومی آستان مقدس امامین کاظمین علیهما السلام از مدیر مرکز روابط عمومی دفتر مرجع عالیقدر، آیت الله العظمی سید صادق شیرازی در شهر مقدس کاظمین برای شرکت در این تجمع دعوت کرد.

طی این تجمع، یادداشت اعتراض آمیزی به نماینده سازمان ملل در بغداد ارسال شد که در آن از سازمان ملل خواسته شده برای توقف این اهانت ها و تخلفات مداخله کند.

در این یادداشت همچنین از کشورهای اروپایی خواسته شده به مقدسات اسلامی احترام بگذارند و افراط‌ گرایان را از این اقدامات ننگین شان بازدارند.

شیخ احمد اللامی، مدیر مرکز روابط عمومی دفتر مرجعیت در شهر مقدس کاظمین نیز در مصاحبه با شبکه های ماهواره ای اظهار داشت که قرآن کریم وصیت آخرین پیامبر صلی الله علیه وآله به امت اسلامی است و این کتاب قانون خداست که زندگی همه بشریت را تنظیم می کند.

وی افزود: جهان اسلام باید مطالبه کند که اهانت کنندگان به قرآن و پیامبر صلی الله علیه و آله تحت پیگرد قانونی قرار گیرند تا از این طریق پاسخگوی اعمال خود باشند و از این اعمال زشت خود دست بردارند.

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا