آمریکااخبارجهان

زن مسلمان می‌گوید تماس با پلیس پس از حمله اسلام‌هراسی آسیب مضاعف بود!

یک زن مسلمان در شهر ادمونتون در کانادا که هدف حمله نژادپرستانه قرار گرفته می‌گوید تماس با پلیس او را با آسیب مضاعف روبرو کرده است.

به گزارش شیعه ویوز (اخبار شیعیان جهان)؛ شبکه cbc آمریکا گزارش داد: یک زن مسلمان که در ایستگاه LRT پارک مرکزی، مورد حمله نژادپرستانه و اسلام‌هراسی قرار گرفته، با واحد جنایات نفرت‌محور در پلیس تماس گرفته است.

زن مسلمان می‌گوید تماس با پلیس پس از حمله اسلام‌هراسی آسیب مضاعف بود!

زن مسلمان دانشجو با حدود ۲۰ سال سن حجاب به سر داشته و می‌گوید پس از حمله با انگیزه نژادی در اوایل ماه جاری، همچنان وحشت زده است.

وی گفت: یکی از اعضای سرویس پلیس ادمونتون او را از ارائه گزارش رسمی درباره این حمله منصرف کرده‌، امری که احساس می کرد انگیزه آن نژاد و مذهب وی است.

این زن در مصاحبه با خبرنگاران گفت: من با دو مجموعه آسیب روبرو هستم. آسیب از حمله‌ای که برایم اتفاق افتاد و صدماتی که پس از تماس با پلیس به من وارد شد.

وی که با نگرانی‌هایی ناشی از امنیت، خواسته هویتش محرمانه بماند، گفت: صبح روز ۱۷ فوریه در ایستگاه منتظر اتوبوس بودم که غریبه‌ای که دست هایش را به هم می‌زد، بهم نزدیک شد. او یک مشت فحش و بد و بیراه نصیبم کرده و تهدید به حمله فیزیکی و کشتن کرد.

این زن مسلمان می‌گوید: من هرگز چنین نوع خشونتی را ندیده بودم و ترسیدم که کشته شوم. جایی برای فرار نداشتم. نمی‌توانستم از این شخص فرار کنم و قادر به حرکت نبودم. این واقعاً ناراحت کننده است. من هرگز فکر نمی‌کردم که ظاهر من از من یک فرد آسیب پذیر بسازد.

این زن بعداً از یک راننده اتوبوس و افسران پلیس کمک گرفت. دو ساعت پس از حمله – ناراحت ، گیج و به دنبال مشاوره، او با خط غیر اضطراری پلیس تماس گرفت.

وی گفت که یک افسر به او گفت که «هیچ فایده ای» برای تهیه گزارش ندارد و با پایان یافتن مکالمه، به او خندید.

او در آن تماس تلفنی به من گفت که من باید از آنچه افسران انجام داده‌اند راضی باشم و در عین حال اصلا نمیخواست به من کمک کند.

گفتنی است این حمله  پنجمین حمله در ادمونتون به زنان سیاه پوست مسلمان طی ۱۰هفته گذشته بوده است.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا