مرجعیت شیعه: جامعه شیعه به علمای بزرگ نیازدارد، جوانان بکوشند تا به این مرتبه برسند

 

 

جمعی از فضلا و روحانیان از نوادگان مرحوم آیت الله العظمی سید عبدالهادی شیرازی قدس سره، به همراه فرزندان خود با مرجعیت شیعه حضرت آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس قم دیدار کردند.

معظم له در این دیدار ضمن اشاره به تلاش های اهل باطل برای نشر و گستراندن عقاید خود در جهان، به میهمانان خود فرمودند: امروز در میان شیعیان هزاران پزشک، مهندس، خلبان، فضانورد و استاد دانشگاه وجود دارد، اما در میان شیعیان مانند بزرگانی همچون: جد شما سید عبدالهادی شیرازی، شیخ طوسی، سید رضی، شریف مرتضی بسیار اندک هستند یا اصلاً وجود ندارند.

مرجعیت شیعه افزودند: جوانان باید بکوشند تا به مرتبه علمی علمای بزرگ برسند؛ امروزه مسیحیت و وهابیت در حال پرورش نسل میلیونی و سرسپرده برای آینده هستند تا بتوانند افکار و عقاید خود را ماندگاری بخشند. 

آیت الله العظمی شیرازی ادامه دادند: در این راه بهره گیری از اندوخته غنی علمی، و برخوردار شدن از تقوای حقیقی نیاز است که جز با تلاش و تحمل سختی ها و صرف عمر در تحصیل علم و مطالعه و تحقیق و پرسش و پاسخ دست یافتنی نیست.

حضرت آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی مدظله العالی در پایان سخنان خود از خدای تعالی برای حاضران موفقیت روز افزون را مسألت کردند.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input