تأکید مدیر روابط عمومی دفتر مرجعیت شیعه بر ضرورت اتحاد شیعیان برای مقابله با افراط گرایی و الحاد

 

«سید عارف نصرالله»، مدیر مرکز روابط عمومی دفتر مرجع عالیقدر «آیت الله العظمی سید صادق شیرازی»دام ظله در کشور عراق بر اهمیت اتحاد شیعیان برای مقابله با افراط گرایی و الحاد تاکید کرد.

به گزارش شیعه ویوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر معظم له، نصر الله در دیدار با خطیب حسینی «حجت الاسلام شیخ محمد کرم» از کشور کویت گفت: ما به عنوان شیعه و موالیان اهل بیت علیهم السلام باید اتحاد داشته باشیم؛ چرا که هدف مشترک نشر و گسترش اندیشه اهل بیت علیهم السلام و پیروی از سیره آنان را داریم. 

مدیر مرکز روابط عمومی دفتر مرجعیت شیعه افزود: ما نباید به دشمنان اجازه دهیم که در بین ما نفوذ نموده و با تغییر ذهنیت ما بین ما شکاف ایجاد کنند، بلکه برعکس باید یک توده یکپارچه و منسجم باشیم تا بتوانیم در مقابل دشمنان تشیع مقابله نماییم.

نصرالله همچنین از علما، طلاب حوزه های علمیه و قشر تحصیل کرده خواست تا نقش خود را در بالا بردن آگاهی و مسلح کردن جوانان به دانش و هشدار دادن به جامعه در برابر گسترش جریان هایی با تفکرات انحرافی مانند وهابیت و الحاد به کار گیرند.

وی در ادامه در زمینه بازگشت اندیشه حزب بعث به عراق هشدار داد و آن را روی دوم وهابیت توصیف کرد و گفت: هر دوی آن ها در تلاش هستند تا دین اسلام را از بین ببرند و تعالیم و آموزه های والای آن را تحریف کرده و شریعت و حقیقت دین محمدی را تعطیل کنند.

او در پایان سخنان خود با تاکید دوباره بر لزوم اتحاد شیعیان، افراط گرایی در هر شکل آن از لحاظ فکری، گفتاری و کرداری را محکوم نمود.

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input