خطیب حسینی در بستر بیماری

 

alt

   حجت الاسلام و المسلمین بندانی نیشابوری خطیب توانمند و مولف برجسته  عالم تشیع پس از نماز عصر روز سه شنبه دچار عارضه قلبی شده و پس از انتقال به یکی از بیمارستانهای شهر مقدس قم، در بخش مراقبتهای ویژه بستری شدند. در مصاحبه خبرنگار شیعه ویوز با یکی از شاگردان ایشان وی بیان داشت : بخشی از مراحل درمان در مورد ایشان در قم انجام شده و هم چنین با چند تن از متخصصان قلب در مورد پرونده درمانی ایشان صحبت شده است  در نتیجه برای انجام بهتر مراحل درمان ، ایشان به بیمارستان قلب جماران منتقل خواهند شد.

حجت الاسلام و المسلمین بندانی نیشابوری مؤلف کتاب های ، تقویم شیعه، غدیر عید دعا و محبت، احرام محرم، اشک حسینی سرمایه شیعه، ریحانه کربلا، 133 حدیث از کلمات نورانی امام حسین علیه السلام و ادب زیارت معرفت زائر هستند.هم چنین یکی از بهترین کارشناسان شبکه جهانی امام حسین علیه السلام محسوب می شوند و بینندگان شبکه جهانی امام حسین علیه السلام از بیانات ارزشمند ایشان بهره فراوان می برند.

  از جمله بهترین آثار ایشان کتاب تقویم شیعه است که به نظر بسیاری از صاحب نظران عرصه ستایشگری اهل‎بیت عصمت و طهارت علیهم السلام کتابی است که مورد نیاز همه مداحان و مبلغان علوم دینی می باشد.

از مردم شریف و مومن خواهان دعا برای شفای ایشان هستیم.

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input