آغاز فعالیت های نمایشگاه بین المللی کتاب کربلا با حضور مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام

 

به همت دو آستان مقدس حسینی و عباسی ، فعالیت چهاردهمین دوره از نمايشگاه بين المللی كتاب شهر مقدس كربلا با حضور مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام در منطقه بین الحرمین شریفین آغاز شد.

به گزارش شیعه ویوز، یکی از مسئولان غرفه مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام ضمن اشاره به شرکت این مجموعه رسانه ای مستقل برای چهارمین دوره از این نمایشگاه بین المللی گفت: هدف از حضور ما در این نمایشگاه، معرفی برنامه های متنوع و فعالیت های مذهبی ـ فرهنگی این مجموعه رسانه ای است که در خدمت به مذهب تشیع و نشر تعالیم و فرهنگ اهل بیت علیهم السلام به سراسر جهان پیشگام است.

همچنین، «دکتر عباس معین» مدیر این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب کربلا در باره این دوره گفت: بیش از 133 موسسه مطبوعاتی، انتشاراتی و پژوهشی بومی و غیر بومی از کشورهای مختلف جهان از جمله مصر ، لبنان، سوریه، اردن، ایران و بریتانیا در این نمایشگاه شرکت دارند.

وی افزود: ما پیش از برپایی این نمایشگاه جلسه ای با مدیران و مسئولان این موسسات جهت اطلاع از آمادگی آنها و ارائه مقررات نمایشگاه بین المللی کتاب کربلا داشتیم و امیدواریم که این دوره نیز همانند دوره های قبل با موفقیت تمام و استقبال پرشور بازدیدکنندگان کار خود را ادامه دهد.

 

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input