Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
جهان

پیام سازمان جهانی نفی خشونت به مناسبت روز جهانی محیط زیست

 سازمان جهانی نفی خشونت (مسلمان آزاده) به مناسبت روز جهانی محیط زیست پیامی صادر کرد. 

 سازمان جهانی نفی خشونت (مسلمان آزاده) به مناسبت روز جهانی محیط زیست پیامی صادر کرد. 

به گزارش شیعه ویوز، در این پیام آمده است: در حالی که جهان با طوفان مرگبار ویروس کرونا و پیامدهای پر خطر آن دست به گریبان است و جامعه بشری خود را از بلایا و عوارض آن ایمن نمی بیند، روز جهانی محیط زیست را سپری کرده ایم.

این پیام ادامه داد: این روز مناسبتی بود که جامعه جهانی همه ساله با ارائه راهکارهایی به منظور  حفاظت از کره خاکی آن را گرامی داشته؛ چراکه پدیده آلودگی محیط زیست و اثر ویرانگر آن بر موجودات زنده فزونی گرفته است و باید وضعیت به وجود آمده مهار شود.

مسلمان آزاده افزود: بر اساس داده های اخیر، راهکارهای مبارزه با ویروس رو به گسترش کرونا سهم بسزایی در بهبود وضعیت زیست کره خاکی و کاهش قابل توجه آلودگی محیط زیست، به ویژه انتشار گازهای منتشر شده توسط ماشین‌آلات سبک و سنگین داشته است.

سازمان جهانی نفی خشونت (مسلمان آزاده) در پایان پیام خود آورده است: ما از جامعه جهانی می خواهیم در این فرصت فراهم آمده با تصویب قوانینی جدید، آلاینده ها را کنترل نماید.

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا