جهان

سازمان جهانی نفی خشونت: حاکمان کشورهای خلیج فارس اختلافات خود را کنار بگذارند

مسلمان آزاده خواستار کنار گذاشتن اختلافات سران کشورهای حاشیه خلیج فارس شد.

 

 

مسلمان آزاده خواستار کنار گذاشتن اختلافات سران کشورهای حاشیه خلیج فارس شد.

سازمان جهانی نفی خشونت(مسلمان آزاده) با صدور بیانیه ای در آستانه اجلاس سران کشورهای حاشیه خلیج فارس که به زودی در ریاض پایتخت عربستان سعودی برگزار خواهد شد، از آنها خواست تا مشکلات خود را کنار بگذارند.

به گزارش شیعه ویوز در بیانیه این سازمان حقوق بشری آمده است: ما از سران شرکت کننده در این اجلاس می خواهیم، راهکارهایی را انتخاب نمایند تا طی آنها اختلافات کنار گذاشته شده و همگان دوشادوش یکدیگر به بقای خود ادامه دهند. 

مسلمان آزاده افزود: اوضاع سیاسی، اقتصادی و اجتماعی می طلبد که رهبران کشورهای خلیج علاوه بر ارائه طرحی صلح جویانه و جامع که امنیت ملت های خود و کشورهای منطقه را تأمین کند؛ اصلاحات سیاسی داخلی را جدی گرفته و آزادی بیان واقعی را در جوامع خود نهادینه نمایند.

این سازمان در ادامه بیانیه خود آورده است: حجم چالش ها و خطرهای ناشی از درگیری های سیاسی میان کشورهای منطقه باید مورد توجه قرار گیرد. هرچند بحران های داخلیِ جاری در برخی کشورها امنیت ملت های منطقه را به طور کامل تهدید می کند و نباید از کنار آن گذشت و آن را نادیده گرفت. 

سازمان جهانی نفی خشونت(مسلمان آزاده)در پایان بیانیه خود تاکید کرد: باید بدون از دست دادن فرصت ضمن خاموش نمودن آتش این فتنه ها و کنار گذاشتن منازعات، در راه تأمین و تضمین امنیت و ثبات اجتماعی با تمام قدرت تلاش نمود.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا