جهان

اذعان حکومت ایران به فعالیت آزادانه بیش از 6 هزارسایت و کانال وهابی

مقامات قضایی ایران از فعالیت آزادانه بیش از 6 هزار سایت و کانال سنی های تندروی فارسی زبان خبر دادند.

  

مقامات قضایی ایران از فعالیت آزادانه بیش از 6 هزار سایت و کانال سنی های تندروی فارسی زبان خبر دادند.

جانشین مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه ایران، از فعالیت بیش از 6 هزار کانال و سایت افراطی که به تبلیغ و ترویج افكار وهابيت مشغولند اذعان کرد.

به گزارش شیعه ویوز به نقل از خبرگزاری فارس جانشین مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضاییه ایران حجت‌الاسلام قاسم عبداللهی این خبر را در همایشی در استان زنجان بیان کرد.

وی در ادامه فعالیت بیش از 6 هزار کانال و سایت سنی های تندرو را تهدیدی برای جامعه ایران برشمرد اما از نحوه برخورد و جلوگیری از این فعالیت های تهدید آمیز اینترنتی سخنی به زبان نیاورد.

اذعان مقامات ایرانی بر تهدید اشاعه افکار سنی های تندرو در ایران در حالی صورت می گیرد که علاوه بر عدم برخورد و جلوگیری از این فعالیت ها، سالهاست که فعالان عرصه تبلیغ معارف شیعی و مکتب اهل بیت علیهم السلام در ایران، از سوی حکومت این کشور تحت فشار قرار دارند.

گفتنی است بیش از 5 سال قبل دفاتر مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام در ایران با هجوم لباس شخصی های سازمان اطلاعات این کشور، پلمپ و تجهیزات آن ها مصادره و کارمندان و مدیران آن بازداشت شدند و هنوز سایت و کانال اين مجموعه در ایران فیلتر است.

هم اکنون با گذشت 5 سال از پلمپ دفاتر مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام، هنوز حکم تبرئه بسیاری از مدیران دفاتر این مجموعه رسانه ای صادر نشده و پرونده آنان بدون هیچ گونه پاسخ صریحی، مختومه نشده است. همچنین کارمندان و مدیران این شبکه مقدس، از انواع عقوبت ها همچون ممنوعيت خروج و ممنوعيت معامله رنج می برند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا