Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
جهان

۲۵ سال حبس برای عامل آتش سوزی مسجد در تگزاس

مقامات آمریکا اعلام کردند: مردی که در جنایت انزجارآمیز مربوط به آتش زدن یک مسجد در تگزاس مجرم شناخته شد، به تحمل ۲۵ سال حبس محکوم شد.

 

مقامات آمریکا اعلام کردند: مردی که در جنایت انزجارآمیز مربوط به آتش زدن یک مسجد در تگزاس مجرم شناخته شد، به تحمل ۲۵ سال حبس محکوم شد.

به گزارش شیعه ویوز به نقل از الشرق الاوسط، «مارک پیرس» (۲۶ ساله) سال گذشته(۲۰۱۷) یک مرکز اسلامی در ویکتوریا و در ۲۰۰ کیلومتری جنوب غربی هیوستن را آتش زد. سازمان های حقوقی اسلامی این جنایت را بخشی از موج روز افزون اقدامات متعصبانه و اجحاف در قبال مسلمانان آمریکا محسوب کردند.

وزارت دادگستری آمریکا در این باره اعلام کرد: این مرد جولای گذشته در جنایت برگرفته از نفرت مبنی بر سوزاندن یک مرکز اسلامی در ویکتوریا مجرم شناخته شد. وی همچنین در استفاده از آتش برای ارتکاب یک جنایت فدرال و داشتن دستگاه تخریب غیر مجاز در ارتباط با یک حادثه جداگانه مرتبط با همین حادثه محکوم شد.

«جان رینی» قاضی دادگاه هنگام نطق حکم گفت: جرایم برگرفته از نفرت، سرطانی برای جامعه است و نباید در قبال چنین رفتارهایی بی تفاوت بود.

وزارت دادگستری آمریکا نیز اعلام کرد: هنگامی که پیرس مطلع شد که اقلیت مسلمان ویکتوریا برای بازسازی این مسجد اموالی را جمع آوری کرده اند، به یکی از شهود گفته است که در صورتی که این مسجد دوباره ساخته شود بازهم آن را آتش خواهد زد.

 

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا