جهان

کمپین خیریه رمضان در انگلیس با تبلیغات بر روی صدها اتوبوس آغاز به کار کرد

یک سازمان خیریه اسلامی شناخته شده در انگلستان کمپین جدیدی به مناسبت نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان برای کمک به نیازمندان و افراد بی بضاعت راه اندازی کرده است.

 

یک سازمان خیریه اسلامی شناخته شده در انگلستان کمپین جدیدی به مناسبت نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان برای کمک به نیازمندان و افراد بی بضاعت راه اندازی کرده است.

پیام این کمپین جدید پیش از رمضان که توسط سازمان خیریه امداد اسلامی در سال 2018 راه اندازی شده، «برای عشق به الله، یک زندگی را نجات بده» می باشد که بر روی وسایل نقلیه عمومی از جمله اتوبوس های درون شهری در لندن، منچستر و گلاسکو به چشم می خورد.

این کمپین اسلامی مسلمانان را به انجام فعالیت های خیریه در ماه مبارک رمضان تشویق کرده است.

طبق اعلام سازمان امداد اسلامی، تبلیغات این کمپین بر روی 75 اتوبوس دو طبقه قرمز رنگ درون شهری لندن قرار داده شده و قرار است 100 اتوبوس در منچستر و 82 واگن قطاری مترو در شهر گلاسکو نیز به آن بپیوندند. 

به گفته این سازمان خیریه هدف آنان از این تبلیغات، تشویق و روحیه دادن به مسلمانان در ماه مبارک رمضان برای کمک به نیازمندان و الهام بخشی برای عشق و همدردی با همدیگر در راستای «عشق به خداوند» و ارتقاء آگاهی بین المللی برای کمک های بشردوستانه در سرتاسر دنیا بوده است.

جودیث اسریبانو سرپرست روابط اجتماعی امداد اسلامی انگلستان در این باره گفت: ماه رمضان ماه خودسازی و ایثار است و در این ماه مسلمانان عشق و مهربانی شان را از طریق همدردی با طبقه محروم جامعه نشان می دهند.

وی در ادامه افزود: ما تبلیغات اتوبوسی را در شهر لندن با اکثریت جمعیت مسلمانان انتخاب کرده ایم زیرا روشی موثر است. 

اسریبانو ادامه داد: تبلیغات ما تنها پیامی است که به سادگی یادآوری می کند که شکوه و عظمت مخصوص خداوند است و هم فرصتی برای انجام کارهای نیک در پربرکت ترین ماه سال و هم برای سخاوت نشان دادن به سازمان های خیریه از جمله امداد اسلامی است که در 34 فعالیتش به بیش از 117 میلیون نفر در 40 کشور دنیا کمک رسانی کرده است.

 

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا