رسانه های شیعه

احراز رتبه دوم مسابقات «تولید برنامه ویژه اربعین حسینی»، توسط مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام

«مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام» به موفقیتی دیگر دست یافت.

 

«مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام» به موفقیتی دیگر دست یافت.

در مسابقات «تولید برنامه ویژه ایام اربعین امام حسین علیه السلام»، که به همت آستان مقدس حسینی برگزار شد،  «مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام» موفق به کسب مقام دوم شد.

«علی کاظم السلطانی» عضو هیئت اجرایی این مسابقات، در گفتگو با خبرگزاری «شیعه ویوز» گفت : هدف از برگزاری این مسابقات، انعکاس و نشر جنبه های انسانی و اخلاقی زیارت میلیونی اربعین حسینی، از طریق گزارش ها و برنامه های تولید شده توسط رسانه های مطرح شیعی بوده است. 

کاظم السلطانی افزود: یکی از معیارهای ما برای انتخاب بهترین برنامه ها و مجموعه ها،  آن بود که برنامه ها در عین حفظ قداست، حاوی رویکرد و طراحی هایی جدید باشند.

وی تصریح کرد: هیئت داوران تمام مسائل فنی و ضوابط هنری در برنامه های تولید شده، ازجمله: نوآوری و خلاقیت و کیفیت در  دیدگاه، طرح و سناریو ، ترجمه ، صدا و تصویر را در سطح معیارهای جهانی؛ برای انتخاب بهترین ها در این مسابقه در نظر گرفته اند، که «مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام» با برنامه «انهم جمیعا لاجل الحسین» به زبان عربی، و به کارگردانی آقای «مصطفى فاضلي»،  با کسب امتیاز 82 از مجموع 100 امتیاز؛ موفق به کسب مقام دوم مسابقات شد.

«شبکه جهانی کربلا» نیز در رقابتی نزدیک، مقام اول و سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

شایان ذکر است، شبکه «کربلا» توسط آستان مقدس حسینی اداره می شود.

 

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا