رسانه های شیعه

بیانیه ی شبکه ی جهانی امام حسین علیه السلام در کشتار وحشیانه ی شیعیان در استان صلاح الدین عراق

شبکه جهانی امام حسین علیه السلام ضمن  تسلیت این فاجعه خونین به محضرمبارک حضرت بقیت الله الاعظم مهدی موعود ارواحنافداه و مرجعیت جلیل القدر شیعه ، مراتب تعزیت و همدردی خود را به خانواده های شهدا  اعلام می دارد.

alt

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

خبر شهادت  اسفناک  جمعی از شیعیان و ارادتمندان به ساحت مقدس اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در استان صلاح الدین عراق موجب تاثر و تاسف شد.

 این فاجعه خونین که  توسط  وهابیت کوردل و سنی های افراطی  و براساس فتاوای  بی پایه و اساس مولوی های وهابی  در مباح دانستن خون شیعیان  صدیق اکبر امیرالمومنین علی علیه السلام در یکی از  حسینیه ها و  محافل و مجالس شیعیان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام  در استان صلاح الدین عراق  رخ داد ، 53تن شهید و 57 نفر مجروح شدند که جرمشان تنها محبت و مودت به رسول خدا صلی الله علیه و آله و خاندان مطهرش بود.

بی تردید فرقه ی ضاله وهابیت  نمی تواند با چنین اقدامات وحشیانه  و دور از انسانیت ،چهره حق را پنهان نماید، و  به  خیال خام خود در مقابل حقانیت  مذهب حقه تشیع بایستند .

 بزرگ مرجع جهان تشیع حضرت آیت الله العظمی حاج سید صادق حسینی شیرازی مدظله العالی:

این قرن، قرن امیرالمومنین علیه السلام و شیعیان آن حضرت می باشد و انشاالله در آینده ای نزدیک مذهب تشیع در کل جهان گسترش خواهد یافت.

همچنین این جنایت کاران  نیز  باید بدانند که در مقابل  کشتار  انسانهای مظلوم و بی پناه  مسئولند و نزد خدای جبار و توانا جزای خویش را خواهند دید.

(من قتل نفساً بغیر نفسٍ او فسادٍ فی الارض فکانما قتل الناس جمیعا)

بدین وسیله شبکه ی جهانی امام حسین علیه السلام، ضمن محکوم نمودن این جنایت هولناک،از حکومت عراق مصرانه  درخواست می کند  که عاملان این جنایات و تبهکاری را دستگیر و محاکمه کند تا درس عبرتی  برای سایر جنایتکاران بی خرد گردد.

همچنین از  سازمان های مدافع حقوق بشر و سازمان ملل متحد و تمامی صاحبان وجدان بیدار انتظار داریم که این رفتارهای جنایتکارانه را محکوم کنند و با استفاده از توان و امکاناتی چون رسانه های ارتباط جمعی وروابط بین المللی در جهت پایان دادن به آنها  کوشش نمایند.

شبکه جهانی امام حسین علیه السلام ضمن  تسلیت این فاجعه خونین به محضرمبارک حضرت بقیت الله الاعظم مهدی موعود ارواحنافداه و مرجعیت جلیل القدر شیعه ، مراتب تعزیت و همدردی خود را به خانواده های شهدا  اعلام می دارد.

در خاتمه  رحمت واسعه الهی را برای شهدای مظلوم این فاجعه و  شفا و عافیت برای مجروحان و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان آنان   آرزو مندیم.

شبکه ی جهانی امام حسین علیه السلام

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا