رسانه های شیعه

برگزاری اولين گردهمايى بزرگ یاوران حسینی در اروپا در حمایت مادی از مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام

اولين گردهمايى بزرگ یاوران حسینی در اروپا برگزار شد.

 

 

اولين گردهمايى بزرگ یاوران حسینی در اروپا برگزار شد.

بینندگان و نمایندگان مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام در قاره اروپا با هدف حمايت مادى از این مجموعه رسانه ای مستقل شیعی در شهر «فرانكفورت آلمان» گرد هم آمدند.

به گزارش شیعه ویوز، در این گردهمایی علاوه بر علما، فعالان مدنی و عموم یاوران حسینی، «حجت الاسلام و المسلمین شیخ عبدالرحمان الحائری» نماینده مرجعیت شیعه «آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی» مدظله، نیز حضور داشت.

ایشان طی سخنانی با اشاره به نقش مهم مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام در رساندن نور اهل بیت علیهم السلام بر تاثیر تربیتی برنامه های سازنده این مجموعه رسانه ای بر شیعیان در سراسر جهان، مخصوصا در کشورهای اروپایی تاکید کردند.

همچنین حجج اسلام سيد نثار حيدرى و سید محمد تقی جوادی، از دیگر سخنرانان این همایش بزرگ بودند که بر لزوم حمایت مادی و معنوی از رسانه های شیعی تاکید نمودند.

پس از این سخنان برخی از بانوان حاضر در این گردهمایی در تبعیت از همسران خود، نذورات و زیور آلات ارزشمند خود را با هدف کمک رسانی به مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام به نمایندگان این مجموعه اهدا کردند تا آنها نیز در زمره یاوران حسینی قرار گیرند.

در این مراسم همچنین مداحان اهل بیت علیهم السلام، به مدیحه سرایی پرداخته و اشعاری در مدح و منقبت اهل بیت علیهم السلام خواندند.

گفتنی است، اين گردهمایی بزرگ که شنبه ۲۷ آوریل ۲۰۱۹ برگزار شد، همراه با برنامه منم مشترکم از استودیو بین الحرمین به صورت زنده و همزمان از شهر مقدس کربلا و فرانکفورت از تلویزیون امام حسین علیه السلام پخش شد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا