رسانه های شیعه

نور خدا هیچگاه خاموش نخواهد شد

با حک نمودن سایت شبکه امام حسین و ایجاد پارازیت خواستند انوار مقدس سیدالشهدا علیه السلام  را کمرنگ و یا خاموش کنند.غافل از اینکه نور خدا هیچگاه خاموش نخواهد شد.

alt
 
بار دیگر پیروان سقیفه ملعونه و دشمنان قسم خورده قرآن و عترت ، دشمنی خود را با مبارزه ی با شبکه جهانی امام حسین علیه السلام و حک نمودن سایت رسمی شبکه  و  ایجاد پارازیت های مکرر در اقصی نقاط کره زمین(توسط حکومت های وهابی منطقه) به  نمایش گذاشتند.
 
شبکه جهانی امام حسین علیه السلام که با برنامه های علمیِ قوی و مُستدل و بر پایی مرکز علمی و رسانه ای خود ، با حضور ده ها مجتهد و صدها محقق و اندیشمند اسلامی  ، تحت اشراف مرجعیت شیعه ،سبب روشنگری و افشای هویت واقعی فرقه های پوشالی و انحرافی از جمله  فرقه وهابیت و مبارزه با سنی های افراطی ،در دو شبکه امام حسین فارسی و عربی در سطح جهان شده است  ، سبب آن شد که ده ها هزار تن از فرهیختگان و  اقشار مختلف اهل تسنن و سایر ادیان به مذهب حقه تشیع  مفتخر شوند.
 
 به لطف خدا و عنایات حسینی ، شبکه جهانی امام حسین علیه السلام، امروز،  به عنوان یکی از پُر بیننده ترین شبکه های مذهبی جهان اسلام بشمار می رود که ، خاری است بر چشمان تاریک  وهابیت و دشمنان قرآن و عترت. پیروان سقیفه چون دیگر راهی برای اثبات اعتقادات پوشالی و شیطانی خود ندارند ، با حک نمودن سایت شبکه امام حسین و ایجاد پارازیت خواستند انوار مقدس سیدالشهدا علیه السلام  را کمرنگ و یا خاموش کنند.غافل از اینکه نور خدا هیچگاه خاموش نخواهد شد.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا