رسانه های شیعه

حضور مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام در جشنواره حضرت زید شهید در بابل عراق

«مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام» در ششمین دوره از جشنواره فرهنگی حضرت زید شهید علیه السلام (هم پیمان با قرآن ) در شهر بابل عراق شرکت کرد.

 

«مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام» در ششمین دوره از جشنواره فرهنگی حضرت زید شهید علیه السلام (هم پیمان با قرآن ) در شهر بابل عراق شرکت کرد.

این جشنواره که با شعار اثر فکری و معرفتی قیام حضرت «زید شهید علیه السلام» در نظام اسلامی و محورهای پیرامون آن برگزار شد شاهد حضور شخصیت های دینی، حوزوی، رسانه ای و اجتماعی بود.

«معتز الزیدی» نماینده مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام در این جشنواره، در گفتگو با شیعه ویوز گفت:

«مجموعه رسانه ای امام حسین علیه السلام»  برای دومین سال متوالی در جشنواره فرهنگی حضرت «زید شهید علیه السلام» شرکت می کند و هدف از این مشارکت، تشویق و حمایت از برگزاری انواع جشنواره ها و سمینارها در مراقد مقدس جهت نشر فرهنگ و تعالیم «اهل بیت علیهم السلام» در جهان است.

«دکتر علا المدنی» تولیت این مزار مطهر نیز، درباره این جشنواره تاکید کرد: هدف از برپایی این جشنواره فرهنگی که همزمان با ماه فدارکاری و رشادت، ماه محرم الحرام همراه شد؛ بیان ابعاد قرآنی و تفسیری زید شهید فرزند امام سجاد (علیهما السلام) و برجسته سازی حرکت حضرت «سید شهدا علیه السلام» و حضرت زید شهید در زمینه عقیدتی، فکری، فقهی و سیاسی است.

المدنی در پایان گفتگوی خود با خبرنگار شیعه ویوز تاکید کرد که این جشنواره قصد دارد تا آرا و نظرات حوزه علمیه و دانشگاه را مورد بررسی قرار داده و با استفاده از قلم های آزاد اندیش و مذهبی به نتایج مطلوبی در راستای نشر معارف اسلامی و علمی در جهان برسد.

 

 

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا