مرجعیت شیعه

حضرت آیت الله العظمی شیرازی: مقام رفیع در آخرت، پاداش تحمل سختی و مشکلات در راه خدا و اهل بیت علیهم السلام است

بزرگ مرجع جهان تشیع حضرت «آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی» مدظله العالی، پاداش تحمل سختی‌ در راه خدا را مقام رفیع در آخرت برشمردند.

 

بزرگ مرجع جهان تشیع حضرت «آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی» مدظله العالی، پاداش تحمل سختی‌ در راه خدا را مقام رفیع در آخرت برشمردند.

«حضرت آیت الله العظمی شیرازی مدظله» که در جمع «هیئت پیاده روی الامیر» از شهر مقدس کربلا سخن می‌گفتند فرمودند: 

توجه داشته باشید که پاداش و اجر الهی به اندازه سختی و مشقت است. هر سختی و مشقت و مشکلاتی که فرد فرد شما در راه زیارت امام رضا علیه السلام و کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با آن مواجه شده و بر خود هموار می‌کنید، پاداش عمده آن را در آخرت خواهید گرفت. 

معظم له افزودند: در صورتی که انسان در راه خدا و راه اهل بیت علیهم السلام مشکلات و مشقت های بیشتری را تحمل کند، در روز قیامت پاداش و منزلت و جایگاه والاتر و بالاتری خواهد داشت.

 

معظم له در پایان این دیدار و در ادامه سخنان و رهنمودهای ارزشمند خود فرمودند: از خدای بزرگ مسئلت دارم که سرورمان حضرت امام رضا علیه السلام و خواهر بزرگوارشان کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها شفیعان ما برای برآورده شدن حوائجمان باشند و دیگر خواسته ام از درگاه حضرت احدیت این است که ما و شما و همگان را از عنایت حضرت بقیة الله الأعظم آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف برخوردار فرماید.

 

گفتنی است اعضای هیئت پیاده روی الأمیر علیه السلام از شهر مقدس کربلا با پای پیاده تا شهر مقدس قم آمده بودند و سپس به سمت شهر مقدس مشهد برای زیارت امام رضا علیه السلام حرکت خواهند کرد.

 

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا