مرجعیت شیعه

تاکید مدیر مرکز روابط عمومی دفتر مرجعیت بر لزوم مبارزه با فساد

مدیر مرکز روابط عمومی دفتر مرجعیت شیعه در کشور عراق بر لزوم مبارزه با فساد تاکید کرد.

 

مدیر مرکز روابط عمومی دفتر مرجعیت شیعه در کشور عراق بر لزوم مبارزه با فساد تاکید کرد.

به گزارش شیعه ویوز، سید عارف نصرالله، مدیر مرکز روابط عمومی دفتر مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی مدظله در کشور عراق طی میزبانی از حجت الاسلام شیخ نزار الحسن، مدیر دفتر مرجعیت در شهر بصره به همراه یکی از شیوخ عشایر «بنی طرف» در این شهر بر اهمیت مبارزه با فساد و عدم توجه به برخی ها که به نام دین صدایشان بلند است، اما ارتباطی با آن ندارند، تأکید کرد.

وی در این ملاقات گفت: در حال حاضر عراق در معرض بحرانی بزرگ تر و مخرب تر از بحران اقتصادی قرار دارد و آن پدیده فساد مالی و اداری است که وضعیت عراق را به سمت پرتگاه سوق می دهد.

عارف نصرالله افزود: ما باید برگزاری دوره های آموزشی را با هدف آموزش دادن به تمام اقشار جامعه عراق افزایش دهیم و این یکی از مهم ترین مسئولیت های ما نسبت به این ملت مخصوصاً قشر جوان است. 

وی ادامه داد: هدف ما از این آموزش ها، ارشاد و افزایش سطح آگاهی مردم، پیروی از راه و روش اهل بیت علیهم السلام و پایبندی به آموزه های دینی آنان است.

مدیر مرکز روابط عمومی دفتر آیت الله العظمی شیرازی تأکید کرد: شما باید در برابر افراط گرایی هایی که آموزه های اهل بیت علیهم السلام را تحریف می کند، ایستادگی کنید و مانع آن شوید، به ویژه در شهر بصره که به دلیل وجود تعداد زیادی از طوایف و اقوام در آن، یکی از بزرگ ترین شهرهای عراق به حساب می آید.

وی همچنین افزود: ما کاملا آماده هستیم که به طور مستقیم و با هر وسیله ای به شما کمک کنیم تا شما به اهداف والای خود در مبارزه با فساد دست یابید.

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا