مرجعیت شیعه

تمجید یک پیشکسوت ورزشی عراق، از برگزاری طرح «خانه مودت»

یک پیشکسوت ورزشی عراق، گفت: طرح «خانه مودت» که با هدف آسان سازی ازدواج برای جوانان برپا شده، یکی از مهم ترین طرح های اجتماعی در این کشور است .

 

یک پیشکسوت ورزشی عراق، گفت: طرح «خانه مودت» که با هدف آسان سازی ازدواج برای جوانان برپا شده، یکی از مهم ترین طرح های اجتماعی در این کشور است .

«سعد حافظ» بازیکن پیشکسوت و مربی بین المللی فوتبال در عراق، ضمن گفت و گو با خبرگزاری شیعه ویوز، اظهار داشت: من از تمام مراکز و موسسات خیریه ای که می توانند در این طرح بزرگ و سازنده حضور داشته باشند، دعوت می کنم در این عمل خداپسندانه مشارکت کنند؛ چرا که این طرح یکی از بهترین و مهم ترین پروژه های انسانی در عراق به شمار می رود.

سعد حافظ افزود: این طرح به قشری مهم در جامعه توجه دارد؛ جوانانی که در راه اعتلای وطن خود آسیب هایی فراوان را به جان خریدند و خون هایی بسیار را فدا کردند، و من به همه جوانانی که در قرعه کشی «موسسه مصباح الحسین علیه السلام» برنده شده اند، تبریک می گویم و برای آنان آرزوی موفقیت می کنم.

گفتنی است، پروژه خانه مودت  که از سوی موسسه فرهنگی و نیکوکاری مصباح الحسین علیه السلام و به همت دفتر مرجعیت شیعه آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی بنیان گذاری شده، بزرگ ترین طرح، به منظور تسهیل ازدواج جوانان مجرد در استان‌های مختلف عراق، با هدف از بین بردن پدیده تجرد گرایی و کمک به جوانان خواهان ازدواج است.

تاکنون این طرح بیش از 30 جوان عراقی را به خانه بخت فرستاده و این طرح در مرحله دوم خود برای بیش از 80 جوان دیگر هزینه ازدواج و جهیزیه تأمین خواهد کرد.

 

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا