مرجعیت شیعه

‎توهين به حضرت آيت الله العظمى شيرازي در نمايشگاه بين المللي قرآن تهران

غرفه ای در نمایشگاه بین المللی قرآن تهران با اهانت به مراجع تقليد و مواکب حسینی، سعی در فتنه گری در بین شیعیان نموده است.

 

غرفه ای در نمایشگاه بین المللی قرآن تهران با اهانت به مراجع تقليد و مواکب حسینی، سعی در فتنه گری در بین شیعیان نموده است.

غرفه ای منسوب به معاونت فرهنگی و اجتماعی حوزه علمیه خراسان با نصب پوسترهایی موهن، ضمن هتک حرمت مرجعیت شیعه آیت الله العظمی شیرازی، شعائر حسینی خاص روز عاشورا را نیز، مورد اهانت قرار داد.

بر اساس تصاویر ارسالی مخاطبان خبرگزاری شیعه ویوز از 26مین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن در تهران پایتخت ایران، یکی از غرفه های حاضر در این نمایشگاه با به نمایش درآوردن پوسترهایی و به تصویر کشیدن مرجعیت شیعه «آیت الله العظمی سید صادق شیرازی» مدظله و مقلدین ایشان در کنار تصویر عناصر تروریستی داعش سعی کرده تا اذهان بازدیدکنندگان از نمایشگاه را با پیش داوری هایی مشوش نماید.

مخاطبان ضمن ابراز انزجار خود از این اقدام فتنه انگیزانه غرفه منتسب به حوزه علمیه خراسان، از غرفه داران خواسته اند تا پوسترهای موهن خود را جمع آوری نمایند.

همچنین برخی از بازدیدکنندگان ضمن گزارش این اقدام به حراست نمایشگاه، ازآنان خواستند که به سرعت از ادامه این اقدام هتاکانه جلوگیری شود.

هنوز خبری از برخورد و یا منع این غرفه از ادامه اقدام توهین به مرجعیت شیعه از نمایشگاه بین المللی قرآن تهران مخابره نشده است.

 

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا