جهان اسلام

وقوع معجزه بزرگ در مرقد حضرت خوله بنت الحسین علیها السلام

 

 

 

 

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا

بیش از 14 قرن از شهادت مظلومانه حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام می گذرد که خدای متعال بقای اسلام را با خون پاک سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام تضمین و حفظ نمود و به واسطه این فداکاری ، ادیان الهی دیگر نیز خود را وامدار سیدالشهدا علیه السلام می دانند و او را وارث دین آدم و نوح و ابراهیم و موسی و عیسی و محمد صلوات الله علیهم اجمعین می خوانند.

عظمت آن عبدصالح خدا آنقدر والاست که زمین و زمان از شدت مصیبت او در روز عاشورا، خون گریستند  و پس از شهادتش ، زیر هر سنگ و ریگی خون تازه جاری بود.این حاکی از عظمت آن دردانه هستی است که روز عاشورای هر سال نیز تربت پاک سوّمین پیشوای مسلمانان جهان به خون تبدیل می شود و درختانی چون درخت معروف  زرآباد قزوین قطرات خون از او جاری می شود.

اینها از معجزات و کرامات و عظمت امام حسین علیه السلام است که دشمنان خدا به خود آیند و دست از دشمنی با خاندان بیت رسالت بردارند.

شهر “بعلبك” لبنان نیز ،عصر روز یکشنبه 22 اردیبهشت  شاهد پدیده عجیبی در حرم حضرت خولة سلام الله علیها ، دختر امام حسين عليه السلام بوده است که از اسرای کاروان حسینی بود و مزارش همچون چراغی فروزان به محل زیارت و برگزاری مراسم های شیعیان لبنان و خصوصاً بعلبک تبدیل شده است.

در حالی که مراسم عزاداری  شیعیان و ارادتمندان به ساحت قدس حسینی در این مکان برقرار بود از ضریح و دیوارهای متصل به قبر شریف، خون سرازیر شد.

در این لحظات عده زیادی از مؤمنين برای مشاهده این صحنه در اطراف قبر شریف حضرت خوله سلام الله علیها تجمع کردند. همچنین تعدادی از علماء و روحانیون این واقعه را از نزدیک مشاهده نمودند.

جا دارد وهابیت کوردل و سنی های افراطی با چنین معجزاتی به خود آیند و دست از  پیروی کورکورانه از اهل سقیفه و بنی امیه بردارند و در صراط مستقیم الهی قدم بردارند که سعادت  هر انسان در گرو آن است.

شبکه جهانی امام حسین علیه السلام – حسینیه ای فراتر از کهکشان

 

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا