جهان اسلام

دستگيري عوامل داعش در ورودي كربلا

عوامل داعش را در مقر بازرسي ۵۴ در شمال كربلا شناسايي و دستگير و به مراكز امنيتي جهت تحقيق و بررسي منتقل كردند.

 

shiawaves2170.jpg - 99.71 kb

به گزارش شیعه ویوز ، منابع امنيتي استان كربلا عراق اعلام كردند كه سه شنبه ۲۰ اسفند، هفت تن از عوامل گروه تروريستي داعش را در يكي از ورودي‌هاي كربلا در جنوب بغداد دستگير كردند.

منابع امنيتي افزودند: عوامل داعش را در مقر بازرسي ۵۴ در شمال كربلا شناسايي و دستگير و به مراكز امنيتي جهت تحقيق و بررسي منتقل كردند.

گفتنی است که در جاي جاي عراق، شعارهاي مختلفي در محكوميت اين گروه تروريستي نصب شده و بر روي اين شعارها تاكيد شده است كه مردم و ارتش عراق دست در دست هم و با همكاري يكديگر، در برابر اين گروه تروريستي ايستاده و اجازه نخواهند داد كه بيگانگان، عراق را موطن خود قرار دهند.

آخرين تحرك تروريستي داعش در كربلا مربوط به ايام اربعين است كه قصد داشتند عمليات تروريستي و انفجاري در بلوار طويريج كربلا داشته باشند كه اين عمليات قبل از اجرا، شناسايي و خنثي شد.

خاطر نشان مي‌شود با شكل گيري بحران سوريه و اعزام نيروهاي تروريستي از مناطق مختلف جهان به اين كشور كه با حمايت كامل استعمارگران انجام گرفته است، قدرت‌هاي استكباري به دنبال تكرار اين توطئه در عراق هستند اما با هوشياري مردم و قاطعيت دولت عراق، اين توطئه ناكام مانده است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا