جهان اسلام

اعدام یک بانوی 40 ساله سوری به جرم شیعه بودن

فیلمی بر روی وب سایتی وابسته به ارتش سوریه ، قرار گرفت که پرده ای دیگر از جنایات گروه های تروریستی مستقر در سوریه را بر می دارد.

 

shiawaves2005.jpg - 86.81 kb

به گزارش شیعه ویوز ، فیلمی بر روی وب سایتی وابسته به ارتش سوریه ، قرار گرفت که پرده ای دیگر از جنایات گروه های تروریستی مستقر در سوریه را بر می دارد.

این بار در شهر ادلب ، یک بانوی 40 ساله سوری را به جرم شیعه بودن اعدام کردند .این جنایت توسط گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به “داعش” انجام شده است ، یکی از عناصراین گروه که لباس سیاه بر تن کرده و چهره خود را پوشانده است به‌ وسیله یک طناب این زن 40 ساله را خفه می‌کند. درحالی که جمعیت زیادی نیز ذره ذره جان دادن این زن شیعه را نظاره می‌کنند.

گروه تروریستی داعش قوانین افراط گرایانه‌ای را در زمینه اجرای آنچه که آن را «مجازات شرعی» نامیده، در مناطق تحت تصرف خود وضع کرده و عناصر تروریستی وابسته به سازمان القاعده با توسل به زور و سلاح این قوانین را در میان اهالی مناطق محل حضور و فعالیت خود، به ویژه رقه، ریف ادلب و بخشی از روستاهای ریف لاذقیه اجرا می‌کنند.

این گروه که با صدور بیانیه‌ای “یزید” را رهبر و پیشوای خود و امام حسین علیه السلام را دشمن خود خطاب کرده است و ذبح شیعیان را در مناطق تحت تسلط خود واجب برشمرده است.

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا