جهان اسلام

مدعیان عدالت اموی

عدالتی که این گروهک تروریستی به دنبال آن است ، رنگ و بوی سقیفه ای دارد …..

به گزارش شیعه ویوز ، ‘جیش العدل’ گروهی نو ظهور در سیستان و بلوچستان ایران است که خود را “ارتش عدالت و برابری” معرفی می کند ، اما عدالتی که این گروهک تروریستی به دنبال آن است ، رنگ و بوی سقیفه ای دارد ، و به زعم اعضای این گروه ، عدالت با ریختن خون پیروان اهل بیت علیهم السلام در همه جا گستردش می یابد  .

سرکرده این گروه تروریستی صلاح الدین فاروقی است از اشرار وهابی مسلک منطقه به شمار می رود .

ناامنی ، رعب و وحشت دستاورد مدعیان عدالت اموی برای مردمان بی گناه ، روستاهای مرزی جنوب شرق ایران می باشد 

این مزدوران وهابی می خواهند انتقام هم کیشان خود را که در میدان فتنه سوریه به دست شیرمردان مدافع حرم حضرت زینب کبری سلام الله علیها به هلاکت می رسند را از شیعیان ایران بگیرند .

این گروه در اوج گستاخی شهادت مرزبان شیعه ایرانی را در سراوان زاهدان ر عهده گرفتند و کشتار مردم بی گناه را بر خود نوعی افتخار تلقی می کنند .

مدعیان دروغین عدالت ، بدون در نظر گرفتن قوانین سازمان جهانی حمایت از کودکان (یونیسف )، از نونهالان بی گناه به عنوان ابزاری برای دست یابی به مقاصد شوم خویش استفاده می کنند و با مغز شویی و تعلیم افکارضد بشری آنان را به تروریست هایی برای بدنام کردن اسلام ناب محمدی در آینده تبدیل می کنند .

 

گفتنی است استیصال و درماندگی گروهک‌های تروریستی کار را بدان‌جا رسانده که از کودکان بی‌اطلاع استفاده می‌کنند و این خود دلیل دیگری بر خوی حیوانی و ضدانسانی این افراد دارد که در جهت اهداف شومشان از هیچ مستمسکی صرف نظر نمی‌کنند. 

 

 {flvremote}http://dl.shiawaves.com/persian/videos/9208/276/05-276.flv{/flvremote}

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا