جهان اسلام

شیعه آنلاین : برگزاري محفل لعن حضرت علي علیه السلام در مشهد مقدس!

 گروهي از ناصبي ها که حدودا آمارشان به ۱۵ نفر مي رسد در خانه اي جمع شده و لعن امير المومنين علي ابن ابيطالب عليه السلام مي کنند.

به گزارش شیعه ویوز ، به نقل از خبر نگار افتخاری سایت خبری شيعه آنلاين در مشهد ، ماه مبارک رمضان سال ۹۲ در شهر مشهد مقدس اتفاقي افتاده که باعث ناراحتي و اندوه فراوان شيعيان و محبين به ولايت اين شهر شد.

ماجرا از اين قرار است که از ابتداي ماه رمضان، در بلوار رضا شهر، خيابان خاقاني گروهي از ناصبي ها که حدودا آمارشان به ۱۵ نفر مي رسد در خانه اي که در اين منطقه قرار دارد، جمع شده و لعن امير المومنين علي ابن ابيطالب عليه السلام مي کنند.

جاي ناراحتي است که در شهري که بيشتر مردمش ولايت مدار هستند، اين اعمال وقيحانه و ناشايست صورت گرفته و با ناباوري بايد گفت که نيروي انتظامي و اطلاعات شهر با اينکه از محل برگزاري چنين مراسمي اطلاع يافته و حتي در محل حضور يافته اند، هيچ برخوردي صورت نگرفت.

 

به نظر مي رسد تنها هدف حضور آنان، جلوگيري از شلوغي و اغتشاش بوده است. اين در حالي است که چند ماه پيش يعني در ماه محرم و در ايام شهادت سيد و سالار شهيدان حضرت امام حسين عليه السلام گروهي از عزاداران که در روز عاشورا در برخي از منازل براي حسين بن علي مراسم گرفته بودند، با برخورد نيروي انتظامي مواجه شدند.

همچنين در نهم ربيع الأول که در برخي از خانه ها مراسمي برگزار شد،‌ نيروي انتظامي با حضور در محل، برخورد شديدي با برگزار کنندگان مراسم کرده بود.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا