Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
جهان اسلام

احتمال اعلام آزادسازی موصل در ایام عید فطر

احتمال آن می رود که عراق آزادی شهر موصل را در عید سعید فطر اعلام کند.

 

احتمال آن می رود که عراق آزادی شهر موصل را در عید سعید فطر اعلام کند.

به گزارش «الغد پرس» عراق، برخی منابع عصر امروز ـ شنبه ـ اعلام کردند که به احتمال زیاد «حیدر العبادی»، نخست وزیر این کشور در ایام عید سعید فطر آزادسازی کامل شهر موصل، مرکز استان مرزی نینوا را به اطلاع مردم برساند.

بر اساس این گزارش، منابع مذکور در گفت و گو با الغد پرس با اعلام این که نیروهای مبارزه با تروریسم، عناصر باقی مانده گروهک تروریستی داعش در نزدیکی مسجد «النوری» را از بین برده و بخش قدیمی شهر موصل را به صورت کامل به کنترل خود درآوردند، تاکید کردند که عملیات پاکسازی همراه با درگیری های ساده همچنان در جریان است با این حال به دلیل از بین رفتن تمامی توانایی های پیشین سنی های تندرو، برای طولانی کردن نبردها، درگیری های کنونی با سرعت زیادی در حال پایان یافتن هستند.

منابع مذکور، با بیان این که فرماندهی عملیات مشترک با پیمایش و بررسی هوایی، بر پاکسازی کامل شهر موصل و بیرون آوردن اکثریت مردم گیر افتاده از راه گذرگاه های امن تاکید کرده، پیش بینی کردند که نخست وزیر عراق در عید سعید فطر بیانیه آزادسازی موصل را قرائت کند و به دنبال آن نیز جشن و شادی شهرهای مختلف این کشور را در بر بگیرد.

 

 

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا