Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
عتبات و اماکن مقدسه

حضور ده ها هزار خادم افتخاری در سال گذشته میلادی در آستان مقدس علوی

بیش از 26 هزار خادم افتخاری طی سال 2018 به زائران بارگاه علوی خدمت رسانی کردند.

 

بیش از 26 هزار خادم افتخاری طی سال 2018 به زائران بارگاه علوی خدمت رسانی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانى آستان مقدس علوى، واحد پذیرش خادمان افتخاری این آستان اعلام کرد: طی سال 2018 بیش از 26 هزار خادم افتخاری از نهادهای مردمی وموکبهای متعدد با خادمان آستان مقدس علوی همکاری کردند و طی ایام مختلف به ویژه اربعین حسینی به زائران خدمت رسانی کردند.

احمد الزوركانى، مسئول شعبه خادمان افتخارى در اين رابطه گفت: طی سال 2018میلادی، 26346 خادم افتخاری در بخشهای مختلف آستان با خادمان حرم مطهر همکاری کردند که اغلب این خادمان افتخاری طی ایام اربعین حسینی، عید فطر، عید قربان و عید غدیر با آستان همکاری داشتند.

الزورکانی افزود: حضور خادمان افتخاری تنها شامل حرم مطهر نمی شود و در سایر پروژه ها و برنامه های خدماتی و خیریه ای که این آستان به اجرا می گذارد، این خادمان عزیز و نیکوکار داوطلبانه با آستان همکاری می کنند.

وی در ادامه گفت: آستان مقدس علوی خدمات خیریه مختلفی از قبیل ترمیم مدارس قدیمی، خانه سالمندان، ایتام و بیمارستانها و همچنین کلاسهای تقویتی برای دانش آموزان را به اجرا می گذارد و در تمامی این برنامه ها خادمان افتخاری حضور دارند و نقش اساسی دارند.

 

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا