Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
عتبات و اماکن مقدسه

حضور جمعی از شیعیان ترکیه در آستان مقدس علوی

هیئتی از شهر استانبول ترکیه در آستان مقدس علوی حضور یافتند.

 

هیئتی از شهر استانبول ترکیه در آستان مقدس علوی حضور یافتند.

هیئتی از شهر استانبول ترکیه متشکل از فرهنگیان و اساتید دانشگاه های مختلف به زیارت حرم مطهر حضرت «امیر المومنین علیه السلام» مشرف شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس علوی، «شیخ ورشان رحمانی» مسئول این هیئت، در استانبول در این دیدار گفت: ما به زیارت بارگاه مطهر امام‌مان «امیرالمؤمنين علی ابن ابی طالب علیه السلام» مشرف شديم وجمعى از اساتيد دانشگاهی وفرهنگیان ترک ما را در این سفر همراهی می کنند وعلاوه بر زیارت عتبات از اماکن باستانی وتاريخى عراق نيز بازديد خواهيم كرد.

وی افزود: ما به عنوان روحانی دینی و حلقه اتصال بین مراجع و مردم، در جامعه مسئولیت های بزرگی در نشر فرهنگ و علوم «اهل بیت علیهم السلام» داریم تا از این طریق فضائل این خاندان را، برای ادیان و مذاهب دیگر بیان نماییم.

وشیخ ورشان ادامه داد با اشاره به آزادسازی موصل افزود: آزادی موصل و پیروزی هایی که به همت نیروهای دولتی و مردمی تحقق یافته و اتحاد آنان در مقابل سنی های تندروی داعش را نشان می دهد، به ملت عراق تبریک می گوییم.

 

 

 

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا