فرهنگ و هنر

رونمایی از کتاب اتمام حجت در روز عید غدیر خم

در روز عید سعید غدیر، بدستان مبارک بنیانگذار دهه غدیر، حضرت آیت الله نظری خادم الشریعه، در مقرّ ستاد مرکزی بزرگداشت دهه غدیر در شهر ساری  کتاب اتمام حجت رونمایی شد 

 

alt

 

حجت الاسلام و المسلمین امیری سوادکوهی، مؤلف چندین اثر در باب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و سیره علما و بزرگان جهان تشیع، ، کتاب” اتمام حجّت” را چنین تشریح و به ابعاد مختلف آن پرداخت: کتاب اتمام حجّت، قطره ای است از اقیانوس بیکران فضائل و مناقب حضرت صدیق اکبر و فاروق اعظم امیرالمؤمنین علی علیه السلام که امامت و وصایت و اعلمیت آنحضرت بر سایر انبیاء الهی و جمیع ما سوی الله (غیر از رسول خدا صلی الله علیه و آله) را اثبات می کند.

این کتاب، اتمام حجّتی است با آنهایی که از روی جهل و تعصبِ غلط و یا عدم آگاهی، ولایت امیرالمومنین علی علیه السلام را نپذیرفتند، که با بازخوانی آن، امام و خلیفه بر حق، ولی الله فی الارض، اوّل وصی خاتم الانبیاء علیهماالسلام را بشناسند و صراط مستقیم و راه حق از باطل را تشخیص دهند.

این کتاب، مبیّن اتمام حجّت خدای متعال و اتمام حجّت رسول خدا صلی الله علیه و آله و ائمه اطهار علیهم السلام و اتمام  حجّت کتب آسمانی و پیامبران الهی و  اصحاب رسول خدا صلی الله علیه و آله و اقرار و اعتراف بزرگان و اسطوانه های علمی جهان، اعم از شیعه، سنی، مسیحی و … حتی اقرار خلفای غاصب و دشمنان قرآن و عترت و بیان شعرا و اهل فن بر حقانیت نفس و جان رسول خاتم، صدیق اکبر و فاروق اعظم امیرالمؤمنین علی علیه السلام است.

سعی در این مجموعه بر آن بود که اکثر آیاتی که در شأن و مقام و منزلت و حقانیت و وصایت امیرالمؤمنین علی علیه السلام در قرآن است جمع آوری و برای اتمام حجّت با آنهایی که منکر امامت و وصایت بلافصل امیرالمؤمنین علی علیه السلام هستند روایات معتبر کتب شیعه و سنی و حتی کتب آسمانی اعم از تورات و انجیل و زبور و … و سخنان برخی از بزرگان ادیان و مذاهب را آورده تا جای هیچ شک و شبهه در این باب در اذهان نماند.

به این امید که غبار تعصّب و تیرگی ها را از دیدگان خود پاک کنیم و در مقابل اتمام حجّت خدای متعال و اولیای الهی سر تعظیم فرود آریم و سر به آستان ملک پاسبان مولی الموالی امیرالمؤمنین حضرت وصی ، علی علیه السلام بساییم. باشد که مورد هدایت و عنایت حضرت احدیت جل و اعلی قرار بگیریم.

شایان ذکر است این کتاب امروز در روز عید سعید غدیر، بدستان مبارک بنیانگذار دهه غدیر، حضرت آیت الله نظری خادم الشریعه، در مقرّ ستاد مرکزی بزرگداشت دهه غدیر در شهر ساری رونمایی شد.

علاقمندان و شیفتگان ولایت و حقانیت امیرالمومنین علی علیه السلام می توانند، جهت دریافت کتاب “اتمام حجّت”

به آدرس: قم ـ خیابان ارم، پاساژ قدس، شماره 97، انتشارات” سلسله” مراجعه نمایند

و یا با شماره تلفن 7749108 _7730717  0251 تماس حاصل فرمایند.

 

 

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا