Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
اخبارجهانجهان اسلاممرجعیت شیعه

توصیه آیت الله العظمی شیرازی به کمک و حمایت از خانواده های افغانستانی

روز گذشته، یکشنبه، دفتر بزرگ مرجع جهان تشیع، آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی دام ظله در شهر مقدس قم، بیانیه ای صادر کرد و در آن به توصیه معظم له مبنی بر کمک و حمایت از خانواده های افغانستان تاکید نمود.

در بخشی از این بیانیه آمده: با تکیه بر رهنمودها و بیانات آیت الله العظمی حسینی شیرازی دام ظله، مراکز وابسته به دفاتر بزرگ مرجع جهان تشیع در مناطق و شهرهای مختلف افغانستان به کمک و حمایت مالی از خانواده های فقیر، نیازمند و ایتام ادامه می دهند.

در بخش دیگری از این بیانیه که نسخه ای از آن بدست خبرگزاری اخبار شیعه رسید آمده: این کمک و حمایت ها در حالی صورت می گیرد که مردم افغانستان از وضعیت بد اقتصادی رنج می برند و در اوضاع نا مناسبی به سر می برند.

گفتنی است در یکی از جدید ترین اقدام های صورت گرفته در این زمینه، توزیع کمک های نقدی ماهانه میان خانواده های نیازمند در شهر مزار شریف توسط موسسه رسول اکرم صلی الله علیه و آله، از مراکز مرتبط با دفتر آیت الله العظمی حسینی شیرازی دام ظله بوده است.

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا