آسیااخبارجهانجهان اسلامعراق

طرح رایگان پزشکی آستان مقدس حسینی به مناسبت میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها

آستان مقدس حسینی طرح رایگان «کوثر الزهراء سلام الله علیها» را به منظور ارائه خدمات پزشکی و انجام عمل جراحی رایگان برای همه ملت عراق به مناسبت میلاد حضرت زهرا سلام الل علیها به راه انداخت.

به گزارش شیعه ویوز (اخبار شیعیان جهان)؛ دکتر ستار ساعدی، رئیس اداره بهداشت و آموزش درمان در آستان مقدس حسینی گفت: به توصیه شیخ عبدالمهدی کربلایی، متولی شرعی آستان حسینی طرح کوثر الزهراء سلام الله علیها از روز شنبه 22 ژانویه 2022 میلادی تا روز شنبه 29 ژانویه 2022 میلادی آغاز می شود.

وی افزود: طرح کوثر الزهراء سلام الله علیها به مناسبت میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها در تعدادی از نهادهای پزشکی وابسته به آستان مقدس حسینی اجرا می شود. این طرح شامل ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی در موسسه بین المللی درمان سرطان انکولوژی وارث به صورت رایگان و کامل است. همچنین رادیوتراپی، شیمی درمانی و جراحی برای تمام سنین دربرمی گیرد.

ساعدی ادامه داد: بسیاری از خدمات بهداشتی و درمانی در بیمارستان آموزشی امام زین العابدین علیه السلام به صورت رایگان ارایه می شود که شامل سزارین و زایمان طبیعی، درمان شکستگی کودکان، ناهنجاری های مادرزادی، بیماری دیابتی، بیماری پای دیابتی است. عمل جراحی برای همه کسانی است که با انجام کاتتریزاسیون درمانی و تشخصی دچار انسداد شریان می شوند. این عمل به طور رایگان انجام خواهد شد.

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا