آسیااخبارجهانجهان اسلامعتبات و اماکن مقدسهعراق

فاز دوم پروژه توسعه آستان مقدس حسینی اجرا می شود

آستان مقدس امام حسین علیه السلام با اعلام زمان فاز دوم توسعه این آستان اعلام کرد: فاز دوم پروژه زیرگذر از مجاورت حرم امام حسین علیه السلام آغاز می شود و تا خیابان اصلی منتهی به استان نجف اشرف امتداد دارد.

به گزارش شیعه ویوز (اخبار شیعیان جهان)؛ “حسین رضا مهدی” رئیس بخش پروژه های مهندسی و فنی وابسته به آستان مقدس حسینی گفت: آستان مقدس حسینی فاز دوم پروژه زیرگذر را از اوایل سال 2022 میلادی آغاز خواهد کرد. این زیرگذر از خیابان شهدا تا پایان خیابان قبله امام حسین علیه السلام معروف به خیابان المکتبة المرکزیه امتداد دارد.

وی افزود: فاز جدید پس از بررسی و با همکاری مقامات دولتی بدلیل اهمیت این زیرگذر در مراسم های میلیونی تصویب شد. این زیرگذر طبق برنامه های قبلی از خیابان شهدا تا زیارتگاه علامه ابی الفهد حلی در مرکز خیابان قبلة امام حسین علیه السلام امتداد دارد. طول این زیرگذر به 1250 متر خواهد رسید.

“حسین رضا مهدی” گفت: آستان مقدس حسینی با همکاری مقامات مربوطه طرح های آینده برای فاز سوم را آغاز کردند. براساس این طرح ها این زیرگذر به منطقه حی الحسین خواهد رسید. خودروها به طور مستقیم از جاده اصلی منتهی به استان نجف اشرف خارج می شوند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا