آسیااخبارجهانجهان اسلامعراق

اجرای طرح امنیتی آستان حسینی ویژه اربعین با مشارکت ۶ هزار نیروی داوطلب

طرح امنیتی آستان مقدس حسینی ویژه زیارت میلیونی اربعین با مشارکت ۶ هزار نیروی داوطلب اجرا می‌شود.

به گزارش شیعه ویوز (اخبار شیعیان جهان)؛ “رسول عباس فضاله” رئیس بخش حفظ نظم آستان حسینی در این باره گفت: تمامی مقدمات و آمادگی‌های لازم برای اجرای طرح امنیتی ویژه اربعین حسینی با هدف حفظ سلامت و امنیت زائران انجام شده است.

اجرای طرح امنیتی آستان حسینی ویژه اربعین با مشارکت ۶ هزار نیروی داوطلب

وی افزود: در همین راستا و مطابق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده‌ایم، پیاده‌روها، خیابان‌ها و خروجی‌های امن و منظمی برای تسهیل حرکت زائران باز شده و یک اتاق عملیات مشترک با دستگاه‌های امنیتی و مربوطه از جمله فرماندهی عملیات و فرماندهی پلیس در استان تشکیل شده است.

رئیس بخش حفظ نظم آستان حسینی اضافه کرد: این بخش همچنین با هدف ارائه بهترین خدمات بهداشتی و پزشکی به زائران با سایر بخش‌ها و شعبه‌های آستان مقدس حسینی همکاری می‌کند.

فضاله تصریح کرد: علاوه بر کارکنان بخش حفظ نظم آستان مقدس حسینی، ۶ هزار نیروی داوطلب نیز در برقراری نظم و با هدف حمایت از سلامت و امنیت زائران به آستان کمک خواهند کرد.

با نزدیک تر شدن به اربعین حسینی، سیل مشتاقان و محبین سید الشهدا علیه السلام به سوی شهر مقدس کربلا آمده و مواکب و هیئت های مردمی که مسئولیت عمده پذیرایی از مردم را بر عهده دارند، در این شهر مقدس خود را آماده می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا