آسیااخبارجهانفرهنگ و هنر

آتش زدن یک زن هندی بخاطر علاقه به مرد مسلمان

اخبار رسیده از کشور هند حاکی از آن است که خانواده ‌ای هندو به جرم آتش زدن دخترشان، دستگیر شدند.

به گزارش شیعه ویوز (اخبار شیعیان جهان)؛ پلیس در گوراخوپور (یک منطقه مسکونی در ایالت اوتارپرادش هندوستان) اعلام کرد که در یک مورد مشکوک به قتل ناموسی، یک دختر توسط اعضای خانواده‌اش آتش زده شده، زیرا به یک مرد مسلمان علاقه داشته است.

آتش زدن یک زن هندی بخاطر علاقه به مرد مسلمان

آنها گفتند که پدر، برادر، زن برادر و یک زن دیگر در این رابطه دستگیر شده‌اند.

طبق گفته پلیس، این خانواده یک قاتل قراردادی به نام وارون تیواری را استخدام کرده بودند و برای از بین بردن دخترشان به خاطر علاقه به یک مرد مسلمان، پول زیادی به او پرداخت کردند.

به گفته پلیس، کایلاش یداو پدر قربانی، برادرش آجیت یداو، همسر برادر ساتیاپراکاش یداو و سیتارام یداو دستگیر شدند.

یک کانتینر بنزین و موتورسیکلت مورد استفاده در جرم نیز توسط پلیس کشف شد. آن ها همچنان برای پیدا کردن قاتل قراردادی در جستجو هستند.

سانت کبیر ناگار افسر پلیس، در یک کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: جسد نیمه سوخته یک زن جوان در روستای جیگینا در محدوده ایستگاه پلیس در ۴ فوریه پیدا شد.

با کمک پلیس محلی، تصاویر دوربین مداربسته، یگان صحرایی و جوخه سگ‌ها، جسد جنازه رنجانا یداو از منطقه بلگات در گوراخپور شناسایی شد.

پدر مقتول به پلیس گفت که دخترش با یک مرد مسلمان رابطه داشته. او حاضر به ترک مرد مسلمان نبوده و به همین دلیل نیز یک قاتل را برای کشتن دخترشان استخدام کرده‌اند.

به گفته پلیس، یکی از متهمان این زن را در تاریخ ۳ فوریه با موتور سیکلت به مکانی خلوت در روستای جیگینا برده و متهم دیگر با پیوستن به آنها دست و دهان زن را بسته اند.

پلیس افزود، متهمان سپس با ریختن بنزین او را به آتش کشیده و متواری بودند، ولی اکنون به جرم قتل در بازداشت و یا تحت پیگرد هستند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا