Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
آسیااخبارجهانجهان اسلامعراقمرجعیت شیعه

امام جمعه نجف: از سفر پاپ به عراق برای آگاهی از اسلام واقعی و تشیع استقبال می کنیم

صدرالدین قبانجی از سفر برنامه ریزی شده پاپ واتیکان برای سفر به نجف اشرف جهت آشنایی با اسلام و تشیع استقبال کرد.

به گزارش شیعه ویوز به نقل از خبرگزاری عراقی نینا، حجت الاسلام سید صدرالدین قبانجی، در خطبه های امروز نماز جمعه در نجف اشرف گفت: ما از سفر پاپ واتیکان به عراق و نجف اشرف که به منظور آسنایی با مردم عراق، اسلام ناب محمدی و تشیع و همینطور آگاهی از اوضاع مرجعیت دینی صورت می گیرد، استقبال می کنیم.

صدرالدین قبانجی

وی در ادامه درباره اوضاع اقتصادی عراق نیز با تاکید بر اینکه تداوم وام گرفتن وزارت دارایی از صندوق بین المللی پول، بحران مالی را حل نمی کند و به کشور آسیب می رساند، تصریح کرد: دولت باید مسئولیت خود در امر تامین برق برای شهروندان را برعهده بگیرد خصوصا اینکه عراق شاهد کاهش شدید عرضه برق برای استان هاست و بهانه گیری ها قابل قبول نیست.

وی در ادامه سخنانش از دولت خواست به پرونده خدمت رسانی به شهروندان اهمیت بدهد و پرونده امنیتی به ضرر پرونده سرویس دهی و خدمات رسانی تمام نشود.

قبانجی درباره اظهارات رئیس جمهور جدید آمریکا درباره اسرائیل و توسل آن به راه حل دو کشوری گفت: اسرائیل یک غده سرطانی است و یک رژیم غاصب نمی تواند به رسمیت شناخته شود.

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا