اخباراروپاجهانجهان اسلام

تلاش برای تاسیس «وزارت پاکسازی از اسلام» !

سیاستمدار افراطی و اسلام ستیز هلند متعهد شده که «وزارت پاکسازی از اسلام» تاسیس می کند.

به گزارش شیعه ویوز (اخبار شیعیان جهان) به نقل از رسانه های هلندی، “گریت وایلدرز” سیاستمدار تندروی ضد اسلامی هلند گفت: درصورت پیروزی اش در انتخابات آینده «وزارت پاکسازی از اسلام» را در هلند تاسیس خواهد کرد.

تلاش برای تاسیس «وزارت پاکسازی از اسلام» !

وایلدرز در ادامه افزود: برنامه انتخابی او برای سال 2021-2025 که قرار است در 17 مارس 2021 برگزار شود، شامل تاسیس وزارت مهاجرت و بازگشت پناهندگان و وزارت پاکسازی از اسلام است.

از سوی دیگر، خبرگزاری آناتولی گزارش داد: “گریت وایلدرز” در برنامه های انتخاباتی اش متعهد شد اگر در هلند به قدرت برسد، دین اسلام را به عنوان یک ایدئولوژی توتالیتر معرفی خواهد کرد.

همچنین این سیاستمدار تندروی هلندی که از سال 1998 میلادی عضو مجلس نمایندگان هلند است، به نپذیرفتن پناهجویان و مهاجران مسلمان، ممنوعیت فعالیت مدارس اسلامی، مساجد و جلوگیری از گسترش تفکر اسلامی از طریق قرآن کریم متعهد شد.

برنامه انتخاباتی وایلدرز شامل اجرای ممنوعیت استفاده از حجاب در اماکن عمومی، متوقف کردن درخواست پناهندگی، تعطیلی مراکز پناهندگان و جلوگیری از مشارکت افراد دو ملیتی در انتخابات است.

وایلدرز، سیاستمدار راستگرای هلندی، رهبر حزب آزادی است و از سال 1998 میلادی عضو مجلس سفلای پارلمان هلند است. دیدگاه های ضد اسلامی وی در داخل و خارج از هلند جنجال برانگیز است. از سال 2004 میلادی یک محافظ امنیتی مسلح از وی به طور دایم حفاظت می کند.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا