آسیااخبارجهانجهان اسلامعربستان سعودی

اعلام شروط ورود به عربستان پس از بازگشایی گذرگاها

عربستان از بازگشایی گذرگاه های هوایی، زمینی و دریایی خود به روی مسافران خبر داد.

به گزارش شیعه ویوز (اخبار شیعیان جهان) به نقل از شبکه خبری الحره؛ عربستان سعودی گذرگاه های زمینی، دریایی و هوایی خود را از بیستم دسامبر گذشته به مدت یک هفته بسته و پس از آن یک هفته دیگر این محدودیت ها را تمدید کرده بود.

اعلام شروط ورود به عربستان پس از بازگشایی گذرگاها

وزارت کشور عربستان در بیانیه ای با تاکید بر اینکه لازم است افرادی که از انگلیس و آفریقای جنوبی قصد ورود به عربستان را دارند، 14 روز را در کشوری که ویروس جهش یافته کرونا نداشته سپری کنند و پس از پایان این مدت تست کرونا بدهند، تاکید کرد: شهروندانی که از آن کشورها قصد ورود به عربستان را دارند باید 14 روز قرنطینه شوند و دو بار یکی چهل و هشت ساعت پس از ورود و دیگری یک روز قبل از پایان قرنطینه تست کرونا بدهند.

این وزارتخانه افزود: این دستورالعمل ها در خصصوص اتباع دیگر کشورهایی که به زودی از سوی وزارت بهداشت مشخص خواهد شد نیز اجرا می شود.

این دستورالعمل هاحاکی از آن است: افرادی که از کشورهایی که موارد ویروس جهش یافته را ثبت کرده اند، به عربستان می آیند باید 7 روز قرنطینه و روز ششم تست کرونا بدهند.

عربستان همه افرادی که از دیگر کشورها وارد این کشور می شوند را ملزم به قرنطینه ای به مدت سه تا هفت روز و انجام تست کرونا می کند.

وزارتخانه مذکور یادآور شد که به زودی کشورهای دیگری که مشمول قوانین قرنطینه می شوند را اعلام خواهد کرد.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا