نصب پوسترهای تبلیغاتی داعش در ایالت بیهار هند

 

سه پوستر تبلیغاتی داعش بر روی دکل های برق در سه نقطه از روستای دورافتاده «سیکرائولی بیگا» در ایالت «بیهارِ» هندوستان، کشف شد.

منابع اطلاعاتی و امنیتی هند، با اعلام این خبر، اظهار داشتند: وجود این پوستر تبلیغاتی که مطالبی به زبان انگلیسی بر روی آن نوشته شده بود، نشان از وجود تعدادی از هواداران و حامیان سنی های تندروی داعش در مناطق مختلف هندوستان دارد.

رئیس پلیس شهر نوهاتا در ایالت بیهار، با اشاره به این موضوع یادآور شد: اخباری مبنی بر وجود و نصب این پوسترها در روستای سیکرائولی بیگا، مخابره شد و نیروهای تحقیقاتی پلیس، بلافاصله به محل اعزام شدند تا از صحت و سقم ماجرا اطلاع یافته و تحقیقات پیرامون آن را آغاز نمایند.

وی افزود: ما در تلاشیم تا هرچه زودتر نصب کنندگان این پوستر ها را پیدا کنیم و در این راستا، از تمام اهالی این روستا تحقیق خواهد شد.

به گفته مقامات پلیس، تحقیقات اولیه حاکی از این است که پوستر ها از دستگاه پرینتر خانگی پرینت گرفته شده و در این سه نقطه روستای مذکور، نصب شده است که با توجه به فاصله زیاد این روستا با شهر، به نظر می رسد، عوامل دخیل در این اقدام، از اهالی همین روستا هستند.

 

 

آخرین اخبار

شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

نام (*)

Invalid Input
آدرس ایمیل (*)

Invalid Input